Łukasz Kut i Piotr Wolan na dłużej w Podlesiance!

Łukasz Kut i Piotr Wolan na dłużej w Podlesiance!

14 lipca 2016 Wyłączono przez Admin2

Włodarze Podlesianki zatroszczyli się nie tylko o nowe twarze w kadrze zespołu, ale również o to by zawodnicy wypożyczeni do końca ubiegłego sezonu pozostali z nami na dłużej.

Dzięki temu bramkarz Piotr Wolan po wcześniejszym wypożyczeniu z Przemszy Siewierz, został definitywnie zawodnikiem Podlesianki.

Popularny „Woluś” przyszedł do naszego klubu przed rundą wiosenną i zaliczył w tym czasie 14 występów, podczas których sześciokrotnie zachował podczas meczu czyste konto bramkowe.

Wcześniej występował w IV-ligowej Przemszy Siewierz, z którą w sezonie 2014/2015 wywalczył awans, powtarzając tym samy sukces osiągnięty wcześniej z Podlesianką w sezonie 2012/2013.

łśks3

Kolejnym zawodnikiem, który zdecydował się pozostać dłużej na naszym klubie jest Łukasz Kut. Zawodnik ten jest związany z Rozwojem Katowice, w którym w najlepszym okresie swojej kariery zaliczył kilkanaście występów w II lidze. Jego macierzysty klub zgodził się na przedłużenie wypożyczenia do Podlesianki do końca czerwca 2017. Tak jak Piotr Wolan, ma w swoim CV występy w Przemszy Siewierz, z która najpierw awansował, a potem zaliczył rundę jesienną ubiegłego sezonu w IV lidze.

„Kucik” występował u nas tylko na wiosnę, gdzie zaliczył 15 występów, strzelił 2 bramki i 4-krotnie asystował przy golach swoich kolegów z zespołu.

kut

Niebawem przedstawimy kolejnych zawodników, którzy zasilą nasz zespół przed nadchodzącymi rozgrywkami.

 

foto: www.sportslaski.eu oraz www.regionalnapilka.pl