Sparing: Podlesianka – Fortuna Wyry 2-1

Sparing: Podlesianka – Fortuna Wyry 2-1

11 lutego 2017 Wyłączono przez Admin2

Kolejny zimowy sparing rozegrał zespół Podlesianki, a rywalem tym razem była drużyna Fortuna Wyry. Początek meczu wydawał się być obiecujacy, gdyż w pierwszych dziesięciu minutach kilkuktrotnie stworzyliśmy groźne okazje pod bramką gości. Niestety pierwsza okazja dla Fortuny kończy się bramką i od tego monetu nasza gra „siada”. Brakuje płynności i pomysłu, a stroną dominujaca sa niżej notowani rywale. 

Po zmianie stron Podlesianka odzyskuje kontrolę i wreszcie zaczyna grać, zgodnie z przedmeczowymi założeniami. Sytuacji jest wbród, a przewaga naszego zespołu rosła z minuty na minutę. Pierwszego gola zdobywa Kubacki, uderzając z rzutu wolnego z ponad 30 metrów w same „okienko” bramki Wyrzan. Kolejny gol natomiast jest dziełem Adama Zajaca, który pokonuje bramkarza mocnym strzałem z pola karnego. Zwycięstwo mogło być okazalsze, jednak kilka innych wyśmienitych okazji nie znalazł już drogi do bramki. 

W meczu z powodów kontuzji i spraw osobistych nie zagrali: Adam Sieniawski, Szymon Nowak, Marcin Widenka oraz Kamil Konieczny.

 

Raport meczowy:

sparing zimowy nr 4

09.02.2016 Boisko MOSiR ul. Boya-Żeleńskiego 96c, Katowice

LGKS 38 Podlesianka – Fortuna Wyry 2-1 (0-1)

bramki: Kubacki, Zając

Skład: Fojcik – Fabian, Renner, Nwarot, Kiełbowicz – Stompor, Brehmer, Kubacki, Kaczmarczyk, Zając – Szostek

oraz w II połowie: Wolan, Hofman, Góralczyk, Hirchystia, Witas, Rawicki oraz dwóch graczy testowanych