Sparing: Victoria Katowice – Podlesianka 2-2

Sparing: Victoria Katowice – Podlesianka 2-2

22 lutego 2017 Wyłączono przez Admin2

Dopełnieniem sobotniego test-meczu z Siemianowiczanka był wtorkowy pojedynek z sąsiadem zza miedzy – Victorią Katowice. Trener Daniel Kaczor chciał sprawdzić całą szeroką kadrę którą dysponujemy i w większym wymiarze czasowym dał wykazać się podleskiej młodzieży, wzmocnionej kilkoma zawodnikami podstawowego składu. Mecz był bardzo wartościowym materiałem poglądowym, w którym wynik zszedł na dalszy plan.

Pierwsza część gry była wyrównana, a pierwsi „ukąsili” gracze Victorii, wykorzystując fatalny błąd jednego z naszych obrońców. Tuż przed przerwą wyrównującego gola po dograniu ze skrzydła Zająca, zdobywa wywracający po lekkim urazie – Kaczmarczyk.

Po zmianie stron mocno przeważaliśmy, czego wynikiem był drugi gol Kaczmarczyka, który zabawił się w polu karnym gospodarzy i mimo faulu na nim, zdołał skierować futbolówkę do bramki. Ostatni kwadrans to dość szarpana gra, co wykorzystali nasi rywale zdobywając wyrównującego gola. 

W najbliższą sobotę o godz. 12.00 na boisku w Szopienicach rozegramy sparing z naszym ligowym rywalem – Pogonią Imielin.

 

Raport meczowy:

sparing zimowy nr 6

09.02.2016 Boisko MOSiR-u, ul. Boya-Żeleńskiego 96c, Katowice

Victoria Katowice – LGKS 38 Podlesianka 2-2 (1-1)

bramki: Kaczmarczyk (2)

Skład: Fojcik – Fabian, Nawrot (46′ Głownia-test.), Widenka, Góralczyk – Konieczny, Hofman,  Rawicki, Hirchytsia-test. (46’Ruszkowowski-test.), Zając (55′ Witas) – Kaczmarczyk (55′ Stompor)

 

foto: www.sport-slaski.eu/Agata Dworczak