Piłkarska środa z Podlesianką

Piłkarska środa z Podlesianką

9 maja 2017 Wyłączono przez Admin2

Już jutro czeka nas kolejny ligowy pojedynek – wyjazdowym przeciwnikiem naszych zawodników będzie drużyna Uranii Ruda Śląska.

Nasi rywale zajmują obecnie 5 miejsce w ligowej tabeli z 40 zdobytymi punktami. Na wiosnę podopieczni trenera Maljudy wygrali pięć spotkań a w dwóch okazali się słabsi od swoich rywali (1-3 z AKS Mikołów i 0-2 z ZET Tychy).

Najlepszym strzelcem Uranii jest doświadczony Dariusz Kot, który strzelił w tym sezonie 11 goli, choć ponad połowę z nich z rzutów karnych.

Mecz ten z pewnością może być kolejnym ważnym krokiem w stronie utrzymania. Niejednokrotnie pokazywaliśmy, iż wartość naszego zespołu jest zdecydowanie większa, aniżeli wskazuje na to tabela ligowa, więc jeżeli tylko włożymy maksimum zaangażowania i dyscypliny taktycznej, to jesteśmy w stanie wywieźć punkty z tego gorącego terenu.

Ostatni mecz, jaki rozegraliśmy na stadionie przy ul. Tunkla odbył się w roku 2013, kiedy to w nieprawdopodobny sposób odwróciliśmy los spotkania, doprowadzając z wyniku 1-4 do naszego zwycięstwa 5-4!

Po raz kolejny liczymy na wsparcie naszych kibiców. Mimo, iż mecz jest w środku tygodnia, jesteśmy przekonani, iż podleska delegacja naszych fanów przyjedzie do Kochłowic i wspomoże zawodników w tym jakże trudnym i ważnym pojedynku!  

Ostatnie dwa spotkania wygraliśmy, jednak prawdziwym sprawdzianem będzie dla nas właśnie mecz z Uranią. Serdecznie zapraszamy!

GKS Urania Ruda Ślaska – LGKS 38 Podlesianka
24 kolejka Klasy Okręgowej gr. I Katowice
Środa, 10 maja, godz. 17.30, stadion Urania, ul. Tunka 12, Ruda Śląska

sędziuje: Sonia Zawisz (Tychy)