Punktujący outsider. Przed meczem z JUW-e Jaroszowice

Punktujący outsider. Przed meczem z JUW-e Jaroszowice

18 maja 2017 Wyłączono przez Admin2

Po bardzo ciężkim tygodniu, w którym rozegraliśmy aż 3 mecze, przyszedł zasłużony tygodniowy odpoczynek od zmagań ligowych. Zawodnicy jednak nie próżnowali, gdyż trzeba było intensywnie przygotowywać się do kolejnego spotkania, które w ramach 26 kolejki, odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Naszym rywalem będzie OKS JUW-e Jaroszowice. Nazwa drużyny z tyskiej dzielnicy brzmi groźnie, jednak nie ma nic wspólnego z popularną „Starą Damą” z Turynu, a jedynie z osiedlami, których mieszkańcy zakładali w 1994 roku ten młody klub, czyli Jaroszowice, Urbanowice oraz Wygorzele.

Klub z Jaroszowic jest absolutnym beniaminkiem Klasy Okręgowej i w swoich dotychczasowych występach na tym szczeblu zdobył 16 punktów. Mimo, iż podopieczni trenera Szafrańskiego zajmują ostatnie miejsce w tabeli, bieżąca rundę mają zdecydowanie lepszą niż pierwszą, a na wiosnę wygrali już 3 spotkania (3-1 z GTS Bojszowy, 3-2 ze Spartą Katowice i 1-0 z Pogonią Nowy Bytom) oraz 1 zremisowali (1-1 z ZET Tychy).

Najlepszymi strzelcami tyskiego klubu – z 5 golami –  są Robert Kaczmarczyk oraz Bartosz Hornik

W związku z ostatnimi wynikami JUW-e nasz zespół musi do spotkania podejść maksymalnie skoncentrowany i gotowy na walkę od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego. W żadnym wypadku nie możemy zadowalać się serią czterech zwycięstw z rzędu, gdyż w dalszym ciągu tabela w rejonie spadkowym jest dosyć płaska i tylko dalsze wygrane mogą nas przybliżyć do celu, jakim jest pewne utrzymanie.

OKS JUW-e Jaroszowice – LGKS 38 Podlesianka
26 kolejka Klasy Okręgowej gr. I Katowice
Sobota, 20 maja, godz. 15.00, boisko w Tychach- Jaroszowicach, ul. Sportowa 6