Podlesianka wznowiła treningi

Podlesianka wznowiła treningi

15 lipca 2017 Wyłączono przez Admin2

W piątek 14 lipca zespół Podlesianki, po niespełna miesięcznej przerwie wakacyjnej, wznowił treningi i rozpoczął przygotowania do sezonu 2017/2018. Plan okresu przygotowawczego jest bardzo napięty i zespół do końca lipca trenować będzie w systemie 3 jednostki treningowe i 2 sparingi w tygodniu.   

Jeżeli chodzi o kadrę zawodniczą, to nasz stan posiadania zapowiada się bardzo obiecująco. Już w przyszłym tygodniu powinniśmy potwierdzić utrzymanien całego trzonu zespołu Podlesianki, na czele z najbardziej transparentnymi postaciami zeszłego sezonu. Oprócz tego jestesmy bardzo blisko pozyskania zawodnika, który przez ostatnie lata występował regularnie na szczeblu I i II ligi. 

Pierwszy mecz sparingowy rozegramy w nabjliższą środę tj. 19 lipca. Naszym rywalem będzie 8 zespół zeszłorocznych rozgrywek IV ligi w grupie I, czyli Przemsza Siewierz. Spotkanie odbędzie się o godz. 18.30 na stadionie Ostoji Żelisławice, który niedawno przeszedł gruntowną modernizację. 

Mecz ten z pewnością będzie ciekawym wydarzeniem dla kilku naszych zawodników, którzy występowali wcześniej w siewierskim zespole. Występy w Przemszy zaliczali w przeszłosci: Piotr Wolan, Krzysztof Renner, Adam Zając, Kamil Szostek i Dawid Colik. W barwach siewierskiego klubu występuje natomiast nasz były gracz – Maciej Niesyto. 

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak, Kamil Drzeniek