Przed meczem z Sokołem Wola

18 sierpnia 2017 Wyłączono przez Admin2

W najbliższą sobotę o godzinie 17.00 rozegramy w ramach II kolejki ligowej mecz z Sokołem Wola. Będzie to nasz pierwszy wyjazdowy pojedynek w sezonie 2017/2018.

Nasz rywal to obecny beniaminek ligi. Gracze trenera Marcina Berezy spadli w sezonie 2015/2016 z naszej ligi, by już po roku wygrać tyską Klasę A i ponownie zameldować się w Klasie Okręgowej.

W zeszłej kolejce Sokół zgarnął punkt z faworyzowanym zespołem Pogoni Imielin, remisując 2-2, co z pewnością było małą niespodzianką, zwłaszcza, że do przerwy utrzymywał się wynik 0-2 dla Woli.Bramki dla gości strzelali: Jeżdżewski z karnego i Więckowski. Wcześniej beniaminek został sprawdzony w Pucharze Polski przez IV-ligową Polonię Łaziska Górne i tam sensacji już nie było, gdyż Wolanie przegrali u siebie 0-4.

Ostatni nasz pojedynek z Sokołem odbył się we wspomnianym sezonie 2015/2016, gdzie w meczu ostatniej kolejki zapewniliśmy sobie rzutem na taśmę utrzymanie, wygrywając pewnie 3-0. Bramki w tym meczu strzelili: Witas, Kędziora(samobójcza) i Brehmer.

Nasz zespól przystąpi do spotkania w optymalnym zestawieniu, pełny chęci rewanżu za wypuszczone z rąk w końcówce spotkania zwycięstwo ze Spartą Katowice. Druga połowa derbowego pojedynku była naprawdę dobrym prognostykiem na przyszłość, jednak trzeba pamiętać, iż żaden rywal nie podda się bez walki. Trudno tez oczekiwać by piłkarze beniaminka zagrali z nami otwartą piłkę, więc z pewnością przyjdzie się nam mierzyć z dosyć skomasowaną obroną naszych przeciwników.

Czy podopieczni trenera Daniela Kaczora znajdą sposób na beniaminka? Najlepiej przekonać się na własne oczy! Zapraszamy wszystkich chętnych na ten niedaleki wyjazd kibicowski!