O punkty z Grunwaldem!

O punkty z Grunwaldem!

7 września 2017 Wyłączono przez Admin2

V kolejka ligowa Klasy Okręgowej rozpocznie się w najbliższą sobotę, a Podlesianka w jej ramach podejmie na własnym stadionie drużynę Grunwaldu Ruda Śląska.

Nasz rywal, to czwarty zespół ubiegłorocznych rozgrywek, jednak w bieżącym sezonie podopieczni Jacek Bratka przeszli drastyczną rekonstrukcje składu. Z zespołu odeszło sporo doświadczonych zawodników, a w zamian ogrywani są młodzieżowcy, co niestety odbiło się na bieżących wynikach (4 mecze – 0 punktów, bilans bramkowy 1-17). Światełkiem w tunelu dla zespołu z Halemby jest fakt, iż tuż przed zamknięciem okienka transferowego zasiliło go kilku nowych graczy, w tym niespodziewanie wracający po krótkim pobycie w Unii Kosztowy – najlepszy strzelec drużyny z zeszłego sezonu – Damian Spalony.

Dla naszego zespołu celem jest tylko i wyłącznie zwycięstwo, jednak musimy pamiętać, iż nasz rywal walczyć będzie o pierwsze ligowe punkty i zrobi wszystko by z trudnego wyjazdu ugrać choćby jedno oczko. Dlatego też, by uzyskać satysfakcjonujący nas wynik trzeba będzie włożyć naprawdę maksimum umiejętności i zaangażowania, zwłaszcza, że pojedynki z Grunwaldem w zeszłym sezonie kończyły się naszymi porażkami (0-2 i 2-3)

Jedno jest pewne – w meczu nie braknie emocji i walki, dlatego liczymy, iż spotkanie przyciągnie sporą liczbę fanów naszego zespołu, a Ci pociągną nasz zespół do trzeciego zwycięstwa z rzędu w tym sezonie!