Spółka MB EKO S.A. Sponsorem Generalnym Podlesianki!

Spółka MB EKO S.A. Sponsorem Generalnym Podlesianki!

17 listopada 2017 Wyłączono przez Admin2

Jeżeli chodzi o działalność naszego klubu to ostatnie dni były dla nas niezwykle intensywne, nie tylko pod względem sportowym, ale przede wszystkim marketingowym!

Dzięki konstruktywnym rozmową między obiema stronami, możemy oficjalnie potwierdzić, iż Sponsorem Generalnym naszego Klubu zostaje Spółka MB EKO S.A !

Umowa podpisana została na okres 3 lat. W imieniu Spółki MB EKO podpisał ją Prezes Zarządu Sławomir Rzepecki, natomiast ze strony Podlesianki – Prezes Mariusz Kałuża i Wiceprezes Grzegorz Kubista.

Spółka MB EKO koncentruje się na realizacji usług z zakresu rewitalizacji i rekultywacji terenów zdegradowanych działalnością przemysłową, zagospodarowaniu ubocznych produktów przemysłowych oraz ziemnych robotach inżynieryjnych.

MB EKO wyróżnia bardzo szeroki i kompleksowy zakres realizowanych usług. Firma prowadzi recykling ubocznych produktów przemysłowych z energetyki zawodowej, górnictwa węgla kamiennego, hutnictwa i innych, produkcję paliw stałych dla potrzeb energetyki zawodowej z wykorzystaniem surowców odpadowych z górnictwa węgla kamiennego.

Bieżąca działalność jest wspierana prowadzonymi wspólnie z jednostkami naukowo-badawczymi pracami rozwojowymi nad opracowaniem metod zagospodarowania ubocznych produktów spalania węgla kamiennego pochodzących z energetyki zawodowej, skały płonnej pochodzącej z górnictwa i przeróbki węgla kamiennego oraz innych odpadów z działalności przemysłowej.

W ramach umowy Pierwszy Zespół Podlesianki sygnować będzie logo spółki na strojach meczowych, a na stadionie podczas meczów mistrzowskich zobaczyć będzie można banery reklamowe. Stosowne informacje dostępne będą również na naszej stronie internetowej.

Jesteśmy przekonani iż długofalowa współpraca będzie niezwykle owocna dla obydwu stron, a ze strony naszego klubu za zaufanie odwdzięczymy się przede wszystkim dobrym wynikiem sportowym i pozytywnym wizerunkiem Pierwszego Zespołu!