Hit na Sołtysiej! W sobotę mecz Podlesianka – Unia Kosztowy

Hit na Sołtysiej! W sobotę mecz Podlesianka – Unia Kosztowy

23 listopada 2017 Wyłączono przez Admin2

Przed Podlesianką jeszcze tylko jeden sportowy krok w rundzie jesiennej. W sobotę o godzinie 13.30 na własnym stadionie zagramy zaległy mecz 7 kolejki Klasy Okręgowej z drużyną Unii Kosztowy.

Zespołu prowadzonego przez Stanisława Gawendę nie trzeba dodatkowo zachwalać, gdyż od początku sezonu zaliczany jest przez środowisko piłkarskie jako jeden z głównych kandydatów do awansu. Obecnie zajmują oni 2 lokatę ze stratą 1 punktu do Pogoni Imielin. W ich szeregach gra kilku niezłych zawodnikow; obroną kieruje kapitan Mateusz Iwan, środek pola to doświadczeni – Mamia Jikia oraz Piotr Jaromin, których wspiera „król asyst” zeszłego sezonu w barwach Grunwaldu – Mateusz Kowalski. Skrzydła, to główna broń naszych przeciwników – zarówno Maciej Wolny jak i Krzysztof Maciaszek nie tylko sporo asystują, ale i strzelają. Pierwszy z nich zdobył 10 goli a drugi 8.

Ostatni mecz pomiędzy oboma zespołami odbył się na wiosnę tego roku na Sołtysiej, gdzie ponieśliśmy po dobrej grze – niezasłużoną porażkę 0-1.

Jeżeli chodzi o nas, to jesteśmy pewni, że do tego spotkania nie trzeba mobilizować ani zawodników, ani tym bardziej naszych wspaniałych kibiców! Drużyna chce walczyć o pełną pulę i zrobi wszystko, by utrzymać świetną passę. Co do sytuacji kadrowej, to do grona rekonwalescentów – Szymona Nowaka i Wojciecha Króla dołączył nasz kapitan Dawid Brehmer, który po jednym ze starć w ostatnim meczu z Wawelem doznał złamania kości łokciowej. Pozostali gracze szerokiej kadry są do dyspozycji trenera Daniela Kaczora.