Sparing: Podlesianka – Victoria Jaworzno 4-3

Sparing: Podlesianka – Victoria Jaworzno 4-3

24 lutego 2018 Wyłączono przez Admin2

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy intensywny mikrocykl, w któym do rozegrania były aż 3 mecze sparingowe. W ostatnim z nich podejmowaliśmy na boisku w Szopienicach zespół Victorii Jaworzno.

Bardzo trudne warunki pogodowe delikatnie zdeterminowały przebieg meczu, który momentami wymykał się naszym zawodnikom spod kontroli. Mimo tego, przez większość czasu gry to Podlesianka była zespołem dominującym, który stworzył zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych i bardzo często grał kombinacyjnie i ładnie dla oka. Troszkę martwi, że kolejny już raz dajemy się ponieść emocjom i popełniamy szkolne błędy, które skończyły się golami dla naszych rywali. Trzeba dodać, iż wykorzystali oni praktycznie wszystkie swoje okazje, w tym dwa rzuty karne, podyktowane w konsekwencji zupełnie niegroźnych sytuacji. 

Dziś troszke szwankowała skuteczność, bo goli powinniśmy zdobyć przynajmniej 3-4 więcej, jednak cztery bramki strzelone z bardzo solidnym rywalem również nasz cieszą. Dwa trafienia zaliczył Radosław Kaczmarczyk, pewnie wykorzystując sytuacje jeden na jednen z bramkarzem. Trzeciego gola dla nas zdobył Adam Zając, który minął bramkarza i ulokował piłkę w pustej bramce, natomiast ostatniego gola w 90 minucie gry zaliczył Krzysztof Renner, który wykorzystał rzut karny po faulu na Dawidzie Coliku. 

W dzisiejszym meczu brakowało: Marcina Rosińskiego (kontuzja), Mateusza Rawickiego, Mateusza Góralczyka, Krzysztofa Ruszkowskiego, Bartosza Witasa i Kamila Szostka (wszyscy obowiązki zawodowe i rodzinne). 

Kolejny – przedostatni już – sparing zagramy w poniedziałek 5 marca o godzinie 18.00. Naszym rywalem będzie MKS Siemianowiczanka, na której boisku odbędzie się mecz. 


Sparing zimowy nr 6

17.02.2018r, ul. 11-Listopada 16,  Katowice

LGKS 38 Podlesianka – Victoria 1918 Jaworzno 4-3 (1-2)

bramki: Kaczmarczyk (2), Zajac, Renner-k.

Skład Podlesianki: Węglarz (Wolan) – Maślanka, Nawrot (Sieniawski), Renner, Widenka (Fabian) – Drzymała (Zając), Brehmer, Nowak (Kiełbowicz), Colik, Kubacki (Pasieka) – Kaczmarczyk

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak