Sparing: Siemianowiczanka-Podlesianka 1-1

Sparing: Siemianowiczanka-Podlesianka 1-1

5 marca 2018 Wyłączono przez Admin2

W przedostatnim zimowym sparingu Podlesianka zmierzyła się z wiceliderem IV grupy Klasy Okręgowej – MKS-em Siemianowiczanka. Mecz ten był bardzo dobrym sprawdzianem przed zbliżającą się wielkimi krokami inauguracją rundy wiosennej. 

Niestety tegoroczny okres przygotowawczy wyjątkowo obfituje w sytuacje losowe i kontuzje, które skutecznie uniemożliwiają trenerowi Danielowi Kaczorowi wystawienie do gry wszystkich swoich zawodników, więc i tym razem brakowało kilku kluczowych  – Marcina Rosińskiego, Kamila Szostka, Mateusza Drzymały, Adama Zająca oraz młodych – Adama Sieniawskiego, Mateusza Góralczyka i Krzysztofa Ruszkowskiego. 

Mimo absencji gra Podlesianki wyglądała bardzo obiecująco. Pierwsza połowa toczona była pod dyktando naszego zespołu, który grał z dużym polotem i pomysłem na grę. Dobrych sytuacji mieliśmy kilka, ale do bramki wpadła tylko jedna, za to po wyśmienitej akcji zespołowej, wykończonej strzałem Radosława Kaczmarczyka.

W drugiej części testowaliśmy alternatywny sytstem gry, jednak obraz gry się nie zmienił i choć Siemianowice groźnie się odgryzały, to przewaga była po stronie naszych zawodników, którzy niewykorzystali kilka kolejnych szans na podwyższenie prowadzenia. W ostatnich dwudziestu minutach na boisku znalazło się więcej podleskiej młodzieży i delikatnie oddaliśmy pola naszym rywalom, którzy wykorzystali nasz błąd w wyporwadzeniu piłki i doprowadzili do wyrównania. 

Ostatatni sprawdzian za tydzień, gdzie rywalem będzie IV-ligowy MKS Lędziny. 


Sparing zimowy nr 7

05.03.2018r, Park Pszczelnik, Siemianowice

MKS Siemianowiczanka – LGKS 38 Podlesianka 1-1 (0-1)

bramki: Kaczmarczyk 

Skład Podlesianki: Wolan (Węglarz) – Kiełbowicz (Witas), Renner, Nawrot, Maślanka – Fabian (Widenka), Brehmer, Nowak, Colik (Rawicki), Kubacki – Kaczmarczyk (Pasieka)

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak