Przed meczem z Krupińskim Suszec

Przed meczem z Krupińskim Suszec

29 marca 2018 Wyłączono przez Admin2

W najbliższą sobotę czeka nas pierwszy wiosenny wyjazd naszych zawodników. W ramach 18 kolejki ligowej zagramy z drużyną GKS-u Krupiński Suszec.

Zespół naszych rywali to aktualny spadkowicz z IV-ligi i zajmuje z 11 punktami – 14 miejsce w ligowej tabeli (3 zwycięstwa, 2 remisy, 11 porażek, bilans bramkowy 19-44). Gra Krupińskiego opiera się na dwójce doświadczonych zawodników środa pola – Marcinie Mazurku i Wojciechu Sałku, natomiast najlepszym strzelcem zespołu jest Tomasz Gajek (5 goli).

W zeszłej rundzie wygraliśmy na Sołtysiej z zespołem z Suszca 2-0, a gole dla naszego zespołu zdobywali Adam Zając i Mateusz Drzymała. Skrót z tego meczu: <TUTAJ>

Jeżeli chodzi o zespół Podlesianki, to wybierze się ona do Suszcza wzmocniona Dariuszem Kubackim i Marcinem Widenką, których zabrakło w meczu z Wolą. W dalszym ciągu brakować będzie natomiast kontuzjowanych  – Dawida Brehmera, Bartosza Witasa oraz Matusza Góralczyka.

W ostatnich latach dwukrotnie graliśmy mecze ligowe w Suszcu, a było to jeszcze dobre 4-ligowe czasy. Oba mecze zakończyły się zwycięstwem gospodarzy, więc najwyższy czas na przełamanie tej statystyki! Przekaz trenera i zawodników jest jasny – w najbliższą sobotę zrobimy wszystko by z tego wyjazdu wrócić z kompletem punktów!   


18 kolejka Klasy Okręgowej gr. I

31.03.2018, godzina 13.00, stadion Krupińskiego, ul. Piaskowa 35, Suszec

GKS Krupiński Suszec – LGKS 38 Podlesianka

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak