Przed meczem z Pogonią Ruda Śląska

Przed meczem z Pogonią Ruda Śląska

5 kwietnia 2018 Wyłączono przez Admin2

Przed nami 19 kolejka Klasy Okręgowej, w której na własnym boisku zmierzymy się z drużyną Pogoni Ruda Śląska.

Nasz najbliższy rywal to zespół przedostatni zespół ligowej tabeli, który  w dotychczasowej rywalizacji zdobył 11 punktów (2 zwycięstwa, 1 remis, 14 porażek, bilans bramkowy 21-54). Trenerem drużyny jest Damian Krajanowski, natomiast najlepszymi strzelcami są Michał Zięcik i Beniamin  Ilnicki, którzy dobyli dotychczas po 4 gole.

Ostatni pojedynek , który odbył się w zeszłej rundzie zakończył się zwycięstwem Podlesianki 3-1. Gole dla nas zdobywali: Marcin Rosiński, Mateusz Drzymała oraz Krzysztof Renner. Jedynego gola dla Pogoni zdobył Mariusz Szymański.

Skrót z tego spotkania < TUTAJ>

Pomimo niskiego miejsca w tabeli zespół Pogoni to nieprzyjemny rywal, który w poprzednich spotkaniach sprawiał naszej drużynie sporo problemów. Co prawda nigdy nie przegraliśmy z zespołem z Czarnoleśniej, lecz zawsze były to mecze na  tzw „styku”

Z całą pewnością samo bycie faworytem nie wystarczy. Trzeba kolejny raz wspiąć się na maksymalne obroty, co poparte dobrą organizacją gry powinno dać spodziewane efekty.

Co do sytuacji personalnej naszego zespołu, to nie podejdziemy do meczu w optymalnej sytuacji kadrowej. Do kontuzjowanych Dawida Brehmera i Bartosza Witasa dołączy pauzujący za żółte kartki Adam Zając. Niepewny jest również występ Marcina Nawrota, który narzeka na uraz stawu skokowego.


19 kolejka Klasy Okręgowej gr. I

07.04.2018, godzina 17.00, stadion Podlesianki, ul. Sołtysia 25, Katowice

LGKS 38 Podlesianka – MKS Pogoń Ruda Śląska

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak