Piłkarski wtorek: Na Podlesiankę przyjeżdża Iskra Pszczyna

Piłkarski wtorek: Na Podlesiankę przyjeżdża Iskra Pszczyna

30 kwietnia 2018 Wyłączono przez Admin2

Dosłownie tylko moment odpoczęliśmy od emocji ligowych i znowu szykuje nam się kolejny mecz naszego zespołu. Już jutro w ramach 23 kolejki podejmiemy na własnym stadionie zespół Iskry Pszczyna.

Nasi rywale zajmują obecnie 6 miejsce w ligowej tabeli, zdobywszy w 21 meczach 36 punktów. Gracze trenera Artura Zemlaka mają jeszcze do rozegrania zaległy mecz z Unią Kosztowy, który odbędzie się w przyszłym tygodniu w środę. Najlepszy strzelcem zespołu jest Michał Prusek, który zdobył 13 goli.

Poprzedni mecz obydwu zespołu odbył się na jesień zeszłego roku i zakończył się remisem 1-1. Gola dla nas zdobył Krzysztof Renner, a dla Iskry Michał Prusek. Skrót z tego spotkania <TUTAJ>

Nasz zespół zakończył co prawda doskonałą serię zwycięstw, ale nie powinno to w żaden sposób wpłynąć na morale zespołu. Drużyna świadoma jest tego, ze kampania ligowa jest długa i wymagająca, a porażki wliczone są w ten sport.  Cieszymy się, ze wracamy znowu na własny stadion, gdzie zespół zyskuje dodatkowy atut w postaci równego jak stół boiska.  Brakować będzie kontuzjowanego Kamila Szostka i z powodów osobistych – Marcina Widenki. Do gry jest już natomiast gotowy Dawid Brehmer.

Zapraszamy wszystkich kibiców na ten ważnym pojedynek!


23 kolejka Klasy Okręgowej gr. I

01.05.2018, godzina 17.00, stadion Podlesianki, ul. Sołtysia 25, Katowice

LGKS 38 Podlesianka – MKS Iskra Pszczyna