Przed meczem z Ogrodnikiem Tychy

Przed meczem z Ogrodnikiem Tychy

4 maja 2018 Wyłączono przez Admin2

Intensywny tydzień, w którym do rozegrania były aż trzy spotkania ligowe nasz zespół zakończy w dzielnicy Tychów – Cielmicach, gdzie w ramach 24 kolejki podejmie nas miejscowy Ogrodnik.

Nasz najbliższy rywal zajmuje obecnie 10 miejsce w tabeli, zdobywszy do tej pory 29 punktów (8 zwycięstw, 5 remisów, 10 porażek, bilans bramkowy 38-35). Najlepszym strzelcem zespołu jest grający trener Grzegorz Chrząścik, który strzelił dotychczas 12 goli. Najbardziej rozpoznawalnymi zawodnikiem Ogrodnika  jest Mariusz Masternak, który występował m.in. w Ruchu Chorzów, Pogoni Szczecin czy GKS-ie Tychy. Mieszkańcy Podlesia i Kostuchy z pewnością kojarzyć będą również 39-letniego Krystiana Czyżo, który przez wiele lat był ostoją defensywy wówczas III i IV ligowego Górnika MK Katowice.  

Poprzedni pojedynek obu zespołów zakończył się zwycięstwem Podlesianki 1-0, a gola dającego 3 punkty zdobył dla nas Dariusz Kubacki. Skrót tego pojedynku <TUTAJ>

Nasz zespół przystąpi do meczu bez Kamila Szostka i Marcina Widenki. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji trenera Daniela Kaczora.

Pojedynek ten, choć rywal teoretycznie z drugiej połowy tabeli, z całą pewnością nie będzie spacerkiem. Ogrodnik to zespół poukładany, na dodatek występujący na absolutnie specyficznym boisku, które niekoniecznie preferować będzie techniczną i szybką grę jaka zazwyczaj prowadzi nasz zespół. Bezdyskusyjnie potrzebna będzie również determinacja i wola walki, gdyż w myśl „bij lidera” każdy zespół będzie się nas mobilizował podwójnie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na ten niedaleki wyjazd!


24 kolejka Klasy Okręgowej gr. I

05.05.2018r. godz. 17.00, ul. Jedności 131, Tychy – Cielmice

LKS Ogrodnik Tychy  – LGKS 38 Podlesianka

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak