Paweł Świętek w Podlesiance!

Paweł Świętek w Podlesiance!

2 sierpnia 2018 Wyłączono przez Admin2
Ostatnim zawodnikiem, który zasili kadrę Podlesianki przed zbliżającym się sezonem będzie bramkarz Paweł Świętek. Nasz nowy golkiper, który podejmie rywalizację z naszym podstawowym bramkarzem Piotrem Wolanem, to 24-letni wychowanek naszego klubu.
 
Zawodnik ten po rozegraniu kilku juniorskich sezonów w Podlesiankce przeszedł do młodzieżowego klubu ŚTS Katowice, a później występował w seniorskich zespołach Orła Mokre, Victorii Katowice oraz ostatnio w Kamionce Mikołów. W ostatnim z wymienionych klubów rozegrał wszystkie spotkania w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018.
 
Pierwszy sparing nasz nowy golkiper rozegrał już w środę z Siemianowicznanką i od razu zaprezentował się z bardzo dobrej strony. 

Jest to ostatni transfer przed zbliżającym się wielkimi krokami sezonem. Kadra nasza jest już w 100% kompletna, a ostatnim bramującym elementem była właśnie pozycja drugiego bramkarza, która zwolniła się po odejściu z klubu po zeszłym sezonie Wojciecha Węglarza

Oprócz dwójki bramkarzy – Piotra Wolana i Pawła Świętka, trener Daniel Kaczor będzie mieć również do dyspozycji dwójkę młodych golkiperów 16-latniego Rafała Starczewskiego i 15-letniego Oskara Wróbla. Oboje rozegrali już kilka sparingów z pierwszym zespołem Podlesianki.