Piłkarska środa na Sołtysiej. Jutro mecz z Uranią!

Piłkarska środa na Sołtysiej. Jutro mecz z Uranią!

14 sierpnia 2018 Wyłączono przez Admin2

Już w najbliższą środę rozegramy 2 kolejkę Klasy Okręgowej, w której nasz zespół na własnym stadionie podejmiemy drużynę Uranii Ruda Śląska.

Zespół naszych rywali prowadzony jest przez Stanisława Mikusza i w pierwszej kolejce wygrał 1-0 po bramce Dawida Henisza z Piasten Nowy Bieruń.

Drużyna z Kochłowic nie przeszła w przerwie letniej rewolucji kadrowej, jednak kilka nowych twarzy z całą pewnością ujrzymy w najbliższym meczu. Do zespołu doszło 4 zawodników z wycofanej z Klasy A Victorii Katowice oraz co bardziej istotne – dwóch zawodników, którzy osiągnęli awans do IV Ligi ze innym rudzkim zespołem Slavią. Są to 22-letni pomocnik – Dawid Maciaszczyk oraz 24-letni ofensywny pomocnik – Tomasz Rejmanowski. Obaj zawodnicy wyszli w pierwszym składzie w inauguracyjnym meczu z Piastem.

W zeszłym sezonie dwukrotnie pokonaliśmy Uranię wynikiem 2-0. Bramki w meczu u siebie strzelali: Mateusz Drzymała i Kamil Szostek, natomiast w rewanżowym meczu na stadionie przy ul. Tunka gole zdobyli: Krzysztof Renner i Radosław Kaczmarczyk.

Skróty z tych meczów obejrzeć można pod linkami: <R. JESIENNA> i <R.WIOSENNA>

Jeżeli chodzi o nasz zespół, to z całą pewnością walczyć on będzie o pełną pulę. W stosunku do soboty możemy się spodziewać, że do dyspozycji będą już Marcinowie – Rosiński i Widenka, co z całą pewnością bardzo cieszy trenera Daniela Kaczora.


2 kolejka Klasy Okręgowej gr. I

15.08.2018r. godz. 17.00, Stadion Podlesianki, ul. Sołtysia 25, Katowice

LGKS 38 Podlesianka – GKS Urania Ruda Śląska

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak