LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Strzelcy po 5 kolejkach

Przedstawiamy cotygodniowe podsumowanie klasyfikacji strzelców. Po 5 rozegranych kolejkach na czele w dalszym ciągu z 5 golami dwójka z Mikołowa – Mateusz Zamojda i Michał Biernacki. Swoje 4 gole, dające na dzień dzisiejszy drugą pozycje w klasyfikacji, strzelili – nasz Radosław Kaczmarczyk, Dawid Henisz (Urania Ruda Śląska), Sławomir Magiera (Sokół Wola – na zdjęciu), oraz Radosław Rakowski (Iskra Pszczyna), któremu omyłkowo zaliczyliśmy gola tydzień temu.  Do grona zawodników mających 3 trafienia dołączyli Rafał Klaja (LKS Łąka) i Łukasz Dąbrowieci (MK Górnik) Katowice

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR. I – STAN PO 5 KOLEJKACH

5 goli – Mateusz Zamojda (AKS Mikołów), Michał Biernacki (AKS Mikołów)

4 gole – Rafał Wawrzyńczok (Sparta Katowice), Andrzej Sarzała (Sparta Katowice) Radosław Rakowski (Iskra Pszczyna) +1, Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka) +1, Dawid Henisz (Urania Ruda Śląska) +1, Sławomir Magiera (Sokół Wola) +1

3 gole – Marcin Rosiński (Podlesianka), Mateusz Żemła (LKS Studzienice), Grzegorz Kostrzewa (MKS Lędziny), Patryk Gajewski (Ogrodnik Tychy), Wojciech Musiolik (Pogoń Imielin), Sebastian Rzepa (Piast Nowy Bieruń), Tomasz Zawadzki (Iskra Pszczyna), Rafał Klaja (LKS Łąka) +1, Łukasz Dąbrowiecki (MK Górnik Katowice) +1

 

strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

AKS Mikołów: 5 – Mateusz Zamojda, Michał Biernacki, 2 – Wojciech Oltman, 1 – Tomasz Frankowski, Mateusz Sikora, Daniel Olszewski, Łukasz Kopytko, Robert Brysz

Fortuna Wyry: 2 – Krzysztof Rośkowicz, Tomasz Szołtysek, 1 – Bartosz Just, Kamil Strzoda, Vladyslav Pedenko, Kamil Brożyński

Górnik 09 Mysłowice: 2 – Wojciech Kowalski, 1 – Karol Ejdys, Krzysztof Gondzik, Adrian Bogdański

Iskra Pszczyna: 4 – Radosław Rakowski, 3 – Tomasz Zawadzki, Piotr Noga, Andrzej Żur, Kamil Pustelnik, Mateusz Żelaza, Łukasz Mąka

LKS Łąka: 3 – Rafał Klaja, 2 – Tomasz Ryt, 1 – Jacek Kowalczyk

LKS Studzienice: 3 – Mateusz Żemła, 1 – Bartłomiej Janosz, Paweł Janosz, Jan Tomaszczyk, Marcin Janosz

MKS Lędziny: 3 – Grzegorz Kostrzewa, 2 – Michał Nagi, 2 – Łukasz Gardawski 1 – Dariusz Zygma, , samobójcza

MK Górnik Katowice: 3 – Łukasz Dąbrowiecki, 2 – Kamil Ochojski, Armen Mktychyan, 1 – Gabriel Ochojski, Dawid Jurowicz, 

Ogrodnik Tychy: 3 – Patryk Gajewski, 1 – Tomasz Fijoł, Tomasz Klimas

Podlesianka: 4 – Radosław Kaczmarczyk, 3 – Marcin Rosiński, 2 – Dawid Colik, 1 – Dariusz Kubacki, samobójcza

Pogoń Imielin: 3 – Wojciech Musiolik, 2 – Mateusz Pacwa, Mateusz Drzeszer, Mateusz Śliwa, 1 –  Łukasz Samek, Kamil Cisoń, Marcin Polarz

Piast Nowy Bieruń: 3 – Sebastian Rzepa, 2 – Jakub Rzepa, 1 – Sylwester Brzeziński

Sparta Katowice: 4 – Rafał Wawrzyńczok,  Andrzej Sarzała, 2 – Łukasz Todorski, 1 – Sebastian Kawulka, Adrian Słota, samobójcza

Sokół Wola: 4 – Sławomir Magiera, 1 – Dawid Kaczmarczyk, Przemysław Wyrobek, Bartosz Koczy, Grzegorz Kuźnik

Wyzwolenie Chorzów: 2 – Adrian Nalepa, Krystian Gut,  1 – Wojciech Krotofil, Łukasz Kocur

Urania: 4 – Dawid Henisz, 2 – Dawid Maciaszczyk1- Seweryn Zalewski

 

Foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW