Przed meczem z LKS Łąka

Przed meczem z LKS Łąka

6 września 2018 Wyłączono przez Admin2
W najbliższą sobotę czeka nas domowe spotkanie 6 kolejki, w ramach której zmierzymy się z zespołem LKS-u Łąka. 
 
Nasi rywale na dzień dzisiejszy zajmują obecnie 15 miejsce w ligowej tabeli, zdobywszy do tej pory 3 punkty. Podopieczni Sebastiana Łuszczka wygrali 1-0 w ostatniej kolejce z Piastem Nowym Bieruń, natomiast wcześniej przegrali kolejno : 3-4 z Sokołem Wola, 1-3 z Pogonią Imielin, 1-6 z MK Katowice i 0-4 z AKS Mikołów. Najlepszym strzelcem po 5 rozegranych meczach jest tradycyjnie Rafał Klaja. Najlepszy snajper Łączan z kilku ostatnich lat zdobył dotychczas 3 gole. 
 
W zeszłym sezonie Łąka zajęła z 42 punktami 8 miejsce na koniec rozgrywek. W rozegranych spotkaniach pomiędzy Podlesianką a zespołem spod Pszczyny najpierw padł remis 3-3 (gole: Klaja – 2 i Przybyłka dla Łąki, Drzymała, Zając i Kaczmarczyk dla Podlesianki), natomiast w rewanżu na Sołtysiej wygraliśmy 6-0 (gole: Kaczmarczyk – 4, Rosiński, Kubacki). 
 
Skróty z tych meczów pod linkami: <r.jesienna>, <r.wiosenna>
 
Nasz zespół zajmuje w chwili obecnej 3 miejsce w tabeli, ustępując gorszym bilansem bramkowym AKS-owi Mikołów i 3 punktami Pogoni Imielin. By ciągle deptać po piętach naszych konkurentom, potrzebne są nam kolejne 3 punkty, o które jednak z całą pewnoscią nie będzie łatwo. Zespół z Łąki to drużyna całkowice nieprzewidywalna, gdyż wysokie porażki przeplatają całkiem niezłymi meczami, dlatego tylko maksymalna mobilizacja i gra na pełnych obrotach pozwolą naszym zawodnikom zdobyć niezwykle potrzebne nam zwycięstwo! 
 
Tradycyjnie zapraszamy naszych wiernych kibiców i gwarantujemy – jak co tydzień – kawał dobrego futbolu! 

 6 kolejka Klasy Okręgowej gr. I

08.09.2018r. godz. 16.00, Stadion Podlesianki, ul. Sołtysia 25, Katowice

LGKS 38 Podlesianka – LKS Łąka

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak