Przed meczem z Wyzwoleniem

Przed meczem z Wyzwoleniem

19 października 2018 Wyłączono przez Admin2

W najbliższą sobotę rozegramy 12 kolejkę ligowych zmagań w Klasie Okręgowej. W jej ramach nasz zespół uda się do Chorzowa, gdzie podejmie nas drużyna AKS-u Wyzwolenie.

Nasi najbliżsi rywale to póki co „czerwona latarnia” naszej ligi, jednak przestrzegamy przed jakimkolwiek lekceważeniem chorzowskiej drużyny. Choć podopieczni Krzysztofa Wiernika maja na koncie tylko 5 punktów, to wszystkie zdobywali je z zespołami teoretycznie silniejszymi (0-0 z Fortuną Wyry, 2-2 ze Spartą Katowice czy 3-2 z Pogonią Imielin!). Z pewnością nie będzie to łatwe spotkanie!  Najlepszym strzelcem zespołu jest w chwili obecnej z 5 bramkami – Krystian Gut. Zawodnik ten nie zagra jednak w najbliższym meczu z powodu przymusowej pauzy za 4 żółta kartkę w meczu z piastem Nowy Bieruń.

Jeżeli chodzi o nasz zespół, to podejdzie on do spotkania wzmocniony nieobecnymi w ostatnim spotkaniu Dawidem Colikiem i Szymonem Nowakiem, co znacząco rozszerza pole manewru trenerowi Damianowi Ostrowskiemu. 

Mecz z Wyzwoleniem będzie pierwszym z trzech spotkań, które przyjdzie nam rozegrać na przestrzeni jednego tygodnia. W środę czeka nas półfinałowy pojedynek Pucharu Polski z Orłem Mokre, a w kolejną sobotę ligowy mecz na własnym stadionie z beniaminkiem ze Studzienic.

Zapraszamy na ten wyjazd wszystkich naszych fanów i sympatyków! 


12 kolejka Klasy Okręgowej gr. I

20.10.2018r. godz. 15.00, Stadion MOSiR Chorzów, ul. Lompy 10a

AKS Wyzwolenie Chorzów – LGKS 38 Podlesianka

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak