Przed meczem ze Studzienicami

Przed meczem ze Studzienicami

25 października 2018 Wyłączono przez Admin2

Intensywny tydzień, w którym dotychczas rozegraliśmy już dwa mecze, zakończymy 13 kolejką ligową, w ramach której podejmiemy na własnym stadionie beniaminka naszej ligi – LKS Studzienice.

Zespół prowadzony przez Tomasza Malcharka zajmuje na chwilę obecną 9 pozycje w ligowej tabeli, przy 17 zdobytych punktach (5 zwycięstw, 2 remisy, 5 porażek, bilans bramkowym 26-30). Najlepszym strzelcem zespołu i również na chwilę obecną całej ligi jest z 10 golami – Mateusz Żemła. Zawodnik ten jest równocześnie najbardziej doświadczonym graczem w zespole spod Pszczyny (występy m.in. w Rozwoju Katowice, BKS-ie Bielsko Biała czy Podbeskidziu Bielsko Biała).

Ciężko scharakteryzować grę zespółu ze Studzienic, gdyż ich wyniki są skrajnie nieprzewidywalne. Beniaminek potrafił wygrać 4-2 z Pogonią Imielin, czy 6-2 z Łąką oraz Górnikiem 09 Mysłowice, ale również zdarzały im się wpadki, takie jak jak 1-8 z Uranią Ruda Śląska czy dwukrotne 1-4 ze „średniakami” naszej ligi – Górnikiem MK Katowice czy Piastem Nowy Bieruń.   

Nasz zespół jest mocno zmobilizowany na sobotnie spotkanie i z całą pewnością będzie chciał zgarnąć komplet punktów. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że beniaminek tanio skóry nie sprzeda i trzeba będzie się wspiąć na absolutne maksimum umiejętności i zaangażowania. Sprawy nie ułatwia stan zdrowotny niektórych zawodników, ale liczymy, że trenerowi Damianowi Ostrowskiemu uda się skompletować optymalną na ten dzień 18-tkę meczową.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych fanów i sympatyków. Zespół pała chęcią pokazania się i zrobi wszystko by nasi kibice zobaczyli kawał dobrej piłki!   


13 kolejka Klasy Okręgowej gr. I

27.10.2018r. godz. 14.00, Stadion Podlesianki, ul. Sołtysia 25, Katowice

LGKS 38 Podlesianka – LKS Studzienice