Niedzielna potyczka. Przed meczem z Fortuną Wyry

Niedzielna potyczka. Przed meczem z Fortuną Wyry

2 listopada 2018 Wyłączono przez Admin2

Już tylko dwa mecze ligowe pozostały w tym roku do rozegrania w Klasie Okręgowej. Nasz zespół w ramach 14 kolejki pojedzie do pobliskich Wyr, gdzie podejmie nas tamtejsza Fortuna. Mecz odbędzie się nietypowo, przynajmniej dla naszego zespołu, gdyż zagramy go w niedzielę.

Nasi rywale to tegoroczny beniaminek Ligi Okręgowej, który jako nowicjusz na tym szczeblu radzi sobie bardzo dobrze. Podopieczni Marka Mazura zajmują obecnie 5 miejsce w ligowej tabeli, zdobywszy przy tym 23 punkty (6 zwycięstw, 5 remisów, 2 porażki, bilans bramkowy 20-12). Najważniejszym dotychczasowym „skalpem” graczy z Wyr jest derbowe zwycięstwo 2-1 z AKS-em Mikołów.  Najlepszym strzelcem Fortuny jest z 5 golami Bartosz Just, który w poprzednim sezonie występował w IV-ligowej Polonii Łaziska.

Jeżeli chodzi o zespół Podlesianki, to z cała pewnością podejdzie on do spotkania mocno zmobilizowany i podbudowany ostatnimi zwycięstwami. Na pojedynek do Wyr jedziemy z jasnym celem – zdobyciem 3 punktów! Nie będzie to jednak zadanie łatwe i tylko przy perfekcyjnej realizacji założeń taktycznych i ogromie pracy na boisku oraz walki będziemy w stanie je zrealizować!

Liczymy, że w walce o zwycięstwo wspomogą nas nasi wierni fani i sympatycy. Wyjazd do Wyr, to „rzut kamieniem”, więc liczymy, że w dużej mierze trybuny wyrskiego obiektu, zapełnią się barwami Podlesianki!


14 kolejka Klasy Okręgowej gr. I

04.11.2018r. godz. 14.00, Stadion Miejski w Wyrach, ul. Dąbrowszczaków 99

SKS Fortuna Wyry – LGKS 38 Podlesianka

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak