Plany na okres przygotowawczy

Plany na okres przygotowawczy

4 grudnia 2018 Wyłączono przez Admin2

Zespól Podlesianki powoli kończy tegoroczny okres treningowy. Roztrenowanie potrwa jeszcze do 13 grudnia, a 15 grudnia zawodnicy, sztab oraz zaproszeni goście spotkają się jeszcze na obchodach 80-lecia klub i od tamtego momentu rozpocznie się niespełna miesięczna przerwa w treningach.

Zajęcia treningowe wznowimy 17 stycznia. Zaczniemy od razu z wysokiego „c”, gdyż w okresie 17 styczeń – 9 luty trenować będziemy cztery razy w tygodniu. Piątą jednostka będzie profesjonalna odnowa biologiczna, a szóstą mecz sparingowy.

Po tym dwóch mikrocyklach „uderzeniowych”, wrócimy do systemu z trzema jednostkami, z tymże liczba sparingów wzrośnie do dwóch na tydzień.

Plan meczów testowych mamy bardzo ciekawie ułożony. Oprócz solidnych 4-ligowców, takich jak Śląsk Świętochłowice, Unia Kosztowy czy LKS Goczałkowice, mamy w rozkładzie bardzo ambitne kluby z Klasy Okręgowej, które w przeszłości występowały w wyższych ligach – są to Koszarawa Żywiec, Odra Wodzisław czy Orzeł babienia-Psary. Pozostali rywale, to również zespoły, które będą cennymi i wymagającymi sparingpartnerami.

Ostatnia faza przygotowań, to bezpośrednie przygotowanie startowe, które zakończy się inauguracją ligową w dniu 16 marca, kiedy podejmiemy na własnym boisku Górnika 09 Mysłowice

 

Harmonogram zimowych sparingów:  

17 stycznia – rozpoczęcie treningów

26 stycznia – SKS Łagisza

2 luty – Płomień Czarny Las

6 luty – Śląsk Świętochłowice

9 luty – Koszarawa Żywiec

13 luty – Odra Wodzisław

16 luty – Orzeł Babienica – Psary

20 luty – Unia Kosztowy

23 luty – Jedność 32 Przyszowice

2 marzec – Orzeł Mokre

9 marzec – LKS Goczałkowice

16 marzec – inauguracja ligowa