LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Klasyfikacja strzelców po 18 kolejkach

18 kolejka ligowych zmagań w naszej grupie Zina Klasy Okręgowej przyniosła kilka zmian w klasyfikacji najlepszych strzelców. Do liderującego Mateusza Żemły z Studzienic (na zdjęciu) dołączył Grzegorz Kostrzewa z MKS-u Lędziny, który ustrzelił dublet w spotkaniu z Uranią Ruda Śląska. Obaj prowadzący mają po 14 zdobytych goli.  Na dwa gole do liderów zbliżył się nasz Marcin Rosiński, który zanotował trafienie w meczu z Sokołem Wola,  natomiast wicelider Radek Kaczmarczyk tym razem nie miał szczęścia i mimo kilku wybornych okazji nie znalazł drogi do siatki. Swojego 10 gola strzelił Paweł Lesik z AKS-u Mikołów, który skutecznie wykorzystał rzut karny w spotkaniu ze Studzienicami. W tym samym spotkaniu punktował również Wojciech Janosz ze Studzienic (8 gol) i Mateusz Sikora z Mikołowa (5 gol). Swój wynik poprawił również Łukasz Todorski ze Sparty, który pokonał bramkarza po raz 9 w tym sezonie. Do klasyfikacji z 5 golami wskoczył Mateusz Śliwa z Pogoni Imielin, który zaliczył „doppelpacka” w derbowym meczu z Piastem.  

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR. I – STAN PO 17 KOLEJKACH

14 goli – Mateusz Żemła (LKS Studzienice), Grzegorz Kostrzewa (MKS Lędziny) +2

13 goli – Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka)

12 goli – Dawid Henisz (Urania Ruda Śląska), Marcin Rosiński (Podlesianka) +1

10 goli – Paweł Lesik (AKS Mikołów) +1

9 goli – Michał Biernacki (AKS Mikołów), Łukasz Todorski (Sparta Katowice) +1

8 goli – Rafał Wawrzyńczok (Sparta Katowice), Krystian Gut (Wyzwolenie Chorzów), Mateusz Dreszer (Pogoń Imielin), Łukasz Dąbrowiecki (Górnik MK Katowice), Jakub Rzepa (Piast Nowy Bieruń), Wojciech Janosz (LKS Studzienice) +1

7 goli – Mateusz Zamojda (AKS Mikołów), Andrzej Sarzała (Sparta Katowice), Kamil Ochojski (Górnik MK Katowice), Marcin Musiolik (Pogoń Imielin), Łukasz Gardawski (MKS Lędziny), Bartosz Just (Fortuna Wyry), Radosław Rakowski (Iskra Pszczyna),

6 goli – Sławomir Magiera (Sokół Wola), Artur Jędrysik (Górnik MK Katowice), Sebastian Rzepa (Piast Nowy Bieruń), Rafał Klaja (LKS Łąka)

5 goli –  Dawid Maciaszczyk (Urania Ruda Śląska), Grzegorz Kuźnik (Sokół Wola), Seweryn Zalewski (Urania Ruda Śląska), Kamil Dylewski (Górnik 09 Mysłowice), Kamil Cisoń (Pogoń Imielin), Wojciech Kowalski (Górnik 09 Mysłowice), Tomasz Zawadzki (Iskra Pszczyna), Dawid Colik (Podlesianka), Tomasz Klimas (Ogrodnik Tychy), Jakub Krawczyk (Sokół Wola), Sylwester Brzeźiński (Piast Nowy Bieruń), Mateusz Sikora (AKS Mikołów) +1, Mateusz Śliwa (Pogoń Imielin) +2

4 gole – Kamil Brożyński (Fortuna Wyry), Marcin Polarz (Pogoń Imielin), Dariusz Kubacki (Podlesianka), Tomasz Leszczyński (Iskra Pszczyna), Krzysztof Michalski (Sparta Katowice), Dawid Jurowicz (Górnik MK Katowice), Dariusz Zygma (MKS Lędziny)

 

strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

AKS Mikołów: 10 – Paweł Lesik, 9 – Michał Biernacki, 7 – Mateusz Zamojda, 5 – Mateusz Sikora, 3 – Łukasz Kopytko, Tomasz Frankowski,  2 – Wojciech Oltman, Giorgi Tsuleskiri, Olaf Augustyniak, 1 – Daniel Olszewski, Robert Brysz, Robert Prus, Sebastian Kubisz, Jarosław Kowlaski, Michał Pawełczyk, Mateusz Majsner

Fortuna Wyry: 7 – Bartosz Just, 4 – Kamil Brożyński, 3 – Krzysztof Rośkowicz, Piotr Załuski, 2 – Tomasz Szołtysek, Vladyslav Pedenko, Szymon Bandura, 1 – Kamil Strzoda, Paweł Kołodziej, Mateusz Pisarek, Błażej Prochownik

Górnik 09 Mysłowice: 5 – Kamil Dylewski, Wojciech Kowalski, 3 – Adrian Bogdański, 2 – Krzysztof Gondzik, Karol Strzewiczek, 1 – Karol Ejdys, Marcin Jaszczuk, Paweł Małolepszy, Bartosz Jabcoń

Iskra Pszczyna: 7 – Radosław Rakowski, 5 – Tomasz Zawadzki, 4 – Tomasz Leszczyński, 2 – Andrzej Żur, Mateusz Żelaza, Tomasz Cempura, Kamil Pustelnik, Łukasz Maka, Dariusz Kot, 1 – Piotr Noga, Kamil Komarus, Mateusz Witek, Paweł Zjawiński, samobójcza

LKS Łąka: 6 – Rafał Klaja, 3 – Michał Puchała, 2 – Tomasz Ryt, Mateusz Paszek, Norbert Jarczok, Sebastian Leśko, Tomasz Kulicki, Jakub Adamski, 1 – Jacek Kowalczyk, Rafał Nowak, Mateusz Paszek, samobójcza

LKS Studzienice: 14 – Mateusz Żemła, 8 – Wojciech Janosz,  3 – Łukasz Grzechnik, 2 – Paweł Janosz, Jan Tomaszczyk, Marcin Pęszor, 1 – Bartłomiej Janosz, Marcin Janosz, Dawid Pilar, samobójcza

MKS Lędziny: 14 – Grzegorz Kostrzewa, 7 – Łukasz Gardawski, 5 – Dariusz Zygma  2 – Łukasz Malicki, 2 – Michał Nagi, 1 – Nikodem Nagi, Kamil Ingram, Krzysztof Józefus, Paweł Pusty, Antoni Turczyński, 2x samobójcza

MK Górnik Katowice: 8 – Łukasz Dąbrowiecki, 7 – Kamil Ochojski, 6 –  Artur Jędrysik, 4 – Dawid Jurowicz, 2 – Artur Mkhrtyan, Daniel Bąk, 1 – Gabriel Ochojski, Dawid Honysz, samobójcza

Ogrodnik Tychy: 5 – Tomasz Klimas, 4 – Patryk Gajewski, 2- Adam Matusz, 1 – Tomasz Fijoł, Michał Majewski, Michał Foltyn, Mariusz Masternak, Piotr Kokoszka, Marek Kołodziejczyk, Grzegorz Chrząścik, Marcin Józefowicz

Podlesianka: 13 – Radosław Kaczmarczyk, 12 – Marcin Rosiński, 5 – Dawid Colik, 4 – Dariusz Kubacki, 3 – Krzysztof Renner, 2 – Marcin Widenka, Bartosz Nowotnik, Adam Zając,  1 – Szymon Nowak, 3 x samobójcza

Pogoń Imielin: 8 – Mateusz Dreszer, 7 – Marcin Musiolik, Kamil Cisoń, 5 – Mateusz Śliwa, 4 – Marcin Polarz 3 – Grzegorz Cuber, 2 – Mateusz Pacwa, 1 –  Łukasz Samek, Dominik Jedynak, Łukasz Bundzyło, Adrian Wojtaszak, Michał Majewski

Piast Nowy Bieruń: 8 – Jakub Rzepa, 6 – Sebastian Rzepa, 5 – Sylwester Brzeziński, 1 – Przemysław Cecuga, Przemysław Mrowiec, Przemysław Włoch, Adrian Grzegorzek

Sparta Katowice: 9 – Łukasz Todorski, 8 – Rafał Wawrzyńczok, 7 – Andrzej Sarzała, 4 – Krzysztof Michalski, 3 – Adrian Słota, Kacper Chłądzyński, Fabian Wlaź, 2 – Marcin Łoboda, Łukasz Piwczyk, 1 – Sebastian Kawulka, Łukasz Michalski, 2 x samobójcza

Sokół Wola: 6 – Sławomir Magiera, 5 – Grzegorz Kuźnik, 5 – Jakub Krawczyk, 3 – Piotr Bula, 2 – Bartosz Koczy, Bartłomiej Więckowski, Jakub Jucha, 1 – Dawid Kaczmarczyk, Przemysław Wyrobek, Przemysław Wyrobek, Mariusz Jarnot, Krzysztof Chlebowski, Wojciech Tomala, Rafał Kula

Wyzwolenie Chorzów: 8 – Krystian Gut3 – Wojciech Krotofil,  2 – Adrian Nalepa, Łukasz Kocur, Sławomir Bargiel, Rafał Świętek, 1 – Damian Beczek, Patryk Szal

Urania: 12 – Dawid Henisz, 5 – Dawid Maciaszczyk, Seweryn Zalewski, 3 – Albert Bujny, Łukasz Krzywda, 1 – Grzegorz Kokoszka, Dawid Ogiński, samobójcza

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW