Czas na Pogoń Imielin

Czas na Pogoń Imielin

4 kwietnia 2019 Wyłączono przez Admin2

Po trzech wiosennych kolejkach, w których rywalizowaliśmy z zespołami, które raczej o ścisłą czołówkę się nie biją, wreszcie przychodzi czas na bardzo trudny sprawdzian, w którym zmierzymy się na wyjeździe z trzecią w tabeli Pogonią Imielin.

Gracze z Imielina maja na swoim koncie o 2 punkty mniej niż my, zdobywszy ich do tej pory 40, na które składa się 12 zwycięstw, 4 remisy i tylko 2 porażki (bilans bramkowy 39-17). Na wiosnę Pogoń zremisowała 1-1 z MK Katowice, wygrała 3-2 po zwycięskim golu w 89 minucie z LKS Łąka i ograła w ostatniej kolejce w derbowym pojedynku Piasta Nowy Bieruń 2-0. Najlepszym strzelcem zespołu jest Mateusz Dreszer, który zdobył dotychczas 8 bramek.  

Mecz pierwszej rundy rozegrany na naszym stadionie przegraliśmy z Pogonią 0-2 po bramkach Mateusza Śliwy i Mateusza Drzeszera. Skrót z tego spotkania <TUTAJ>

Natomiast po raz ostatni na stadionie przy ul. Hallera, graliśmy w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 i wtedy wygraliśmy 2-1 po bramkach Marcina Rosińskiego i Radosława Kaczmarczyka. Dla Pogoni jedynego gola zdobył niegrający już w ich barwach Przemysław Niewiedział. Skrót dostępny <TUTAJ>

Nasz zespół jedzie do Imielina ze świadomością, iż czeka go bardzo ciężki mecz, w którym by osiągnąć korzystny rezultat, włożyć trzeba będzie maksimum zaangażowania i umiejętności. Ekipa Trenera Damiana Ostrowskiego jest bardzo dobrze przygotowana do rozgrywek i wierzymy, że uda im się wyjść zwycięsko z tego prestiżowego pojedynku.

Zapraszamy wszystkich naszych kibiców do przyjazdu i wspierania zespołu głośnym dopingiem!


19 kolejka Klasy Okręgowej gr. I

06.04.2019r. godz. 17.00, Stadion Pogoni, ul. Hallera 37a, Imielin

LKS Pogoń Imielin – LGKS 38 Podlesianka

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak