Przed meczem z Piastem Bieruń Nowy

Przed meczem z Piastem Bieruń Nowy

25 kwietnia 2019 Wyłączono przez Admin2

Rozgrywki ligowe wkraczają powoli w kluczowa fazę. W przeciągu jednego tygodnia zagramy aż 3 mecze ligowe, a preludium dla tego maratonu piłkarskiego będzie spotkanie 22 kolejki, w którym zmierzymy się na własnym boisku z zespołem Piasta Bieruń Nowy.

Nasi najbliżsi rywale zajmują obecnie 11 miejsce w ligowej tabeli. Podczas 21 kolejek Piast zdobył 22 punkty, na które składa się 7 zwycięstw, 1 remis i 13 porażek. Bilans bramkowy wynosi 29-33. W 6 wiosennych kolejkach piłkarze prowadzeni przez grający duet trenerski  – Przemysław Cecuga i Tomasz Kocoń ,zdobyli tylko 3 punkty wygrywając w wyjazdowe spotkanie z Sokołem Wola 3-1. Najlepszy strzelcem drużyny jest Jakub Rzepa (10 goli)

Poprzednie mecz obu zespołów zakończył się wyjazdowym zwycięstwem Podlesianki w stosunku 3-0. Bramki w tamtym spotkaniu strzelali:  Krzysztof Renner, Marcin Rosiński i Dawid Colik. Skrót z tego pojedynku tutaj <TUTAJ> . Po raz ostatni na Sołtysiej graliśmy z Piastem na jesień sezonu 2017/2018 i wtedy po niesamowitej końcówce spotkania wygraliśmy 2-1. Gole dla nas zdobywali: Krzysztof Renner i Marcin Rosiński, a dla gości Sylwester Brzeziński. Materiał video <TUTAJ>

Zespól Podlesianki wygrał wszystkie dotychczasowe wiosenne mecze spotkania, ale nawet na jedno nie może zwolnić tempa. Zespół Piasta znany jest z waleczności, do tego w składzie ma kilku doświadczonych zawodników, więc na pewno nie można się spodziewać łatwej przeprawy. Przestrzegamy – tylko maksymalna mobilizacja i realizacja założeń taktycznych może dać naszemu zespołowi  dopływ tlenu w postaci 3 punktów za zwycięstwo. 

Ogromnie liczymy na wsparcie z trybun! Bądźcie naszym dwunastym zawodnikiem!


22 kolejka Klasy Okręgowej gr. I

27.04.2019r. godz. 17.00, Stadion Podlesianki, ul. Sołtysia 25, Katowice

LGKS 38 Podlesianka – KS Piast Bieruń Nowy

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak