LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Klasyfikacja strzelców po 22 kolejkach

W sobotę rozegrano 22 serię gier w naszej Klasie Okręgowej. Padało sporo goli, a ścisk w klasyfikacji strzelców zrobił się ogromny. Na czele ciągle nasz Marcin Rosiński, natomiast grupa pościgowa również nie zasypuje gruszek w popiele i poprawia swój dorobek. Czekamy na środę, która powinna przynieść kolejne emocje i kolejne przetasowania w klasyfikacji strzelców. 

 

 KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR. I – STAN PO 22 KOLEJKACH

18 goli – Marcin Rosiński (Podlesianka)

17 goli – Grzegorz Kostrzewa (MKS Lędziny) +1

15 goli – Mateusz Żemła (LKS Studzienice) +1, Dawid Henisz (Urania Ruda Śląska) +2

14 goli – Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka)

11 goli – Jakub Rzepa (Piast Nowy Bieruń) +1

10 goli – Paweł Lesik (AKS Mikołów),

9 goli – Michał Biernacki (AKS Mikołów), Łukasz Todorski (Sparta Katowice), Kamil Ochojski (Górnik MK Katowice), Krystian Gut (Wyzwolenie Chorzów), Dariusz Kot (Iskra Pszczyna) +3, Łukasz Dąbrowiecki (Górnik MK Katowice) +1, Bartosz Just (Fortuna Wyry) +1

8 goli – Rafał Wawrzyńczok (Sparta Katowice), Mateusz Dreszer (Pogoń Imielin), Wojciech Janosz (LKS Studzienice), Dawid Colik (Podlesianka), Łukasz Gardawski (MKS Lędziny), Mateusz Zamojda (AKS Mikołów) +1

7 goli – Andrzej Sarzała (Sparta Katowice), Marcin Musiolik (Pogoń Imielin), Bartosz Just (Fortuna Wyry), Radosław Rakowski (Iskra Pszczyna), Rafał Klaja (LKS Łąka), Dawid Jurowicz (Górnik MK Katowice), Seweryn Zalewski (Urania Ruda Śląska), Tomasz Zawadzki (Iskra Pszczyna), Kamil Dylewski (Górnik 09 Mysłowice), Sławomir Magiera (Sokół Wola) +1

6 goli – Sławomir Magiera (Sokół Wola), Artur Jędrysik (Górnik MK Katowice), Sebastian Rzepa (Piast Nowy Bieruń), Mateusz Sikora (AKS Mikołów), Jakub Krawczyk (Sokół Wola) +1, Antoni Turczyński (MKS Lędziny) +1, Tomasz Klimas (Ogrodnik Tychy) +1, Mateusz Śliwa (Pogoń Imielin) +1, Wojciech Kowalski (Górnik 09 Mysłowice) +1

5 goli –  Dawid Maciaszczyk (Urania Ruda Śląska), Grzegorz Kuźnik (Sokół Wola), Kamil Dylewski (Górnik 09 Mysłowice), Kamil Cisoń (Pogoń Imielin),Tomasz Zawadzki (Iskra Pszczyna), Sylwester Brzeźiński (Piast Nowy Bieruń), Krzysztof Michalski (Sparta Katowice), Patryk Gajewski (Ogrodnik Tychy), Dariusz Zygma (MKS Lędziny), Albert Bujny (Urania Ruda Śląska) +1

4 gole – Kamil Brożyński (Fortuna Wyry), Marcin Polarz (Pogoń Imielin), Dariusz Kubacki (Podlesianka), Tomasz Leszczyński (Iskra Pszczyna), Grzegorz Chrząścik (Ogrodnik Tychy), Michał Puchała (LKS Łąka), Piotr Bula (Sokół Wola), Wojciech Krotofil (Wyzwolenie Chorzów), Adam Zając (Podlesianka) +2, Grigori Tsuleiskiri (AKS Mikołów) +1, Vladyslav Padenko (Fortuna Wyry) +1, Błażej Prochownik (Fortuna Wyry) +1

 

strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

AKS Mikołów: 10 – Paweł Lesik9 – Michał Biernacki, 8 – Mateusz Zamojda, 6 – Mateusz Sikora, 4 – Grigori Tsuleiskiri, 3 – Łukasz Kopytko, Tomasz Frankowski, Olaf Augustyniak,  2 – Wojciech Oltman, Michał Pawełczyk, Sebastian Kubisz, Mateusz Majsner, 1 – Daniel Olszewski, Robert Brysz, Robert Prus, Jarosław Kowlaski

Fortuna Wyry: 9 – Bartosz Just, 4 – Kamil Brożyński, Vladyslav Pedenko, Błażej Prochownik, 3 – Krzysztof Rośkowicz, Piotr Załuski, 2 – Tomasz Szołtysek, Szymon Bandura, 1 – Kamil Strzoda, Paweł Kołodziej, Mateusz Pisarek, Daniel Książek, Bartosz Gogol

Górnik 09 Mysłowice: 7 – Kamil Dylewski, 6 – Wojciech Kowalski, 3 – Adrian Bogdański, Krzysztof Gondzik, 2 – Karol Strzewiczek, Marcin Jaszczuk, 1 – Karol Ejdys, Paweł Małolepszy, Bartosz Jabcoń, Rafał Wiklak

Iskra Pszczyna: 9 – Dariusz Kot, 7 – Radosław Rakowski,  Tomasz Zawadzki, 4  – Tomasz Leszczyński, 3 – Łukasz Mąka, 2 – Andrzej Żur, Mateusz Żelaza, Tomasz Cempura, Kamil Pustelnik, Piotr Noga, 1 –Kamil Komarus, Mateusz Witek, Paweł Zjawiński, Fabian Pustelnik, samobójcza

LKS Łąka: 7 – Rafał Klaja, 4 – Michał Puchała, 2 – Tomasz Ryt, Mateusz Paszek, Norbert Jarczok, Sebastian Leśko, Tomasz Kulicki, Jakub Adamski, Jacek Kowalczyk, 1 – Rafał Nowak, Mateusz Paszek, samobójcza

LKS Studzienice: 15 – Mateusz Żemła, 8 – Wojciech Janosz, 4 – Marcin Janosz, 3 – Łukasz Grzechnik, 2 – Paweł Janosz, Jan Tomaszczyk, Marcin Pęszor, 1 – Bartłomiej Janosz, Dawid Pilar, Grzegorz Furtok, Mariusz Janosz, samobójcza

MKS Lędziny: 17 – Grzegorz Kostrzewa, 8 – Łukasz Gardawski, 6 – Antoni Turczyński, 5 – Dariusz Zygma, 3 – Michał Nagi,  2 – Łukasz Malicki, 1 – Nikodem Nagi, Kamil Ingram, Krzysztof Józefus, Paweł Pusty, 2x samobójcza

MK Górnik Katowice: 9 – Kamil Ochojski,  Łukasz Dąbrowiecki, 7 – Dawid Jurowicz, 6 –  Artur Jędrysik, 3 – Artur Mkhrtyan, 2 – Daniel Bąk, Dawid Honysz, 1 – Gabriel Ochojski, David Hidalgo, Kamil Honysz, samobójcza

Ogrodnik Tychy: 6 – Tomasz Klimas, 5 – Patryk Gajewski,4 – Grzegorz Chrząścik, 3 – Adam Matusz, 2 – Piotr Kokoszka, 1 – Tomasz Fijoł, Michał Majewski, Michał Foltyn, Mariusz Masternak, Marek Kołodziejczyk, Marcin Józefowicz

Podlesianka: 18 – Marcin Rosiński, 14 – Radosław Kaczmarczyk, 8 – Dawid Colik, 4 – Dariusz Kubacki, Adam Zając, 3 – Krzysztof Renner, Marcin Widenka, Bartosz Nowotnik,  1 – Szymon Nowak, 3 x samobójcza

Pogoń Imielin: 8 – Mateusz Dreszer, 7 – Marcin Musiolik, Kamil Cisoń, 6 – Mateusz Śliwa, 4 – Marcin Polarz 3 – Grzegorz Cuber, 2 – Mateusz Pacwa,Adrian Wojtaszak, Łukasz Samek, 1 – Dominik Jedynak, Łukasz Bundzyło, Michał Majewski, samobójcza

Piast Nowy Bieruń: 11 – Jakub Rzepa, 6 – Sebastian Rzepa, 5 – Sylwester Brzeziński, 2 – Jarosław Cecuga, Przemysław Mrowiec, 1 – Przemysław Cecuga, Przemysław Włoch, Adrian Grzegorzek, samobójcza

Sparta Katowice: 9 – Łukasz Todorski8 – Rafał Wawrzyńczok, 7 – Andrzej Sarzała, 5 – Krzysztof Michalski, 4 – Fabian Wlaź, Kacper Chłądziński, 3 – Adrian Słota, Bartosz Fik, 2 – Marcin Łoboda, Łukasz Piwczyk, 1 – Sebastian Kawulka, Łukasz Michalski, Maciej Jarosz, 2 x samobójcza

Sokół Wola: 7 – Sławomir Magiera, 6 – Jakub Krawczyk, 5 – Grzegorz Kuźnik, 4 – Piotr Bula, 2 – Bartosz Koczy, Bartłomiej Więckowski, Jakub Jucha, Kacper Kudyba, Rafał Kula,1 – Dawid Kaczmarczyk, Przemysław Wyrobek, Mariusz Jarnot, Krzysztof Chlebowski, Wojciech Tomala

Wyzwolenie Chorzów: 9 – Krystian Gut4 – Wojciech Krotofil, 3 – Sławmir Bargiel, Rafał Świętek, 2 – Adrian Nalepa, Łukasz Kocur, Sławomir Bargiel, 1 – Damian Beczek, Patryk Szal, Dominik Zielonka

Urania: 15 – Dawid Henisz, 7 – Seweryn Zalewski, 5 – Dawid Maciaszczyk, Albert Bujny, 3 – Łukasz Krzywda, Dawid Ogiński, 1 – Grzegorz Kokoszka, Dawid Sroka, Dominik Piecha, samobójcza

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW