Niedziela na Lędzinach. Przed spotkaniem z MKS-em

Niedziela na Lędzinach. Przed spotkaniem z MKS-em

4 maja 2019 Wyłączono przez Admin2

Dosyć nietypowo, bo w niedzielę – nasz zespół rozegra spotkanie 24 kolejki ligowej, w którym gościć nas będzie MKS Lędziny.

Drużyna z Lędzin zajmuje 5 miejsce w ligowej tabeli, zdobywszy do tej pory 44 punkty na które składa się 13 zwycięstw, 5 remisów i 5 porażek. Bilans bramowy podopiecznych Adriana Napierały wynosi 48-23. Najlepszym strzelcem zespołu i póki co drugim w całej lidze jest z 18 golami – Grzegorz Kostrzewa. W drużynie występuje nasz były skrzydłowy – Łukasz Kut. Zespół jest spadkowiczem z IV-ligi. 

Zespół MKS-u bardzo udanie wszedł w rundę wiosenną, gdyż na 8 spotkań, wygrał aż 6, po razie zaliczając remis i porażkę.  

Poprzednie spotkanie obu zespołów odbyło się w rundzie jesiennej na Sołtysiej i zakończyło się bezbramkowym remisem 0-0. Skrót z tego meczu <TUTAJ>

Nasza drużyna musi do spotkania podejść, niestety kolejny raz, jak do meczu o życie. Dzięki zwycięstwu z liderującym AKS-em Mikołów strata do nich zmniejszona została do jednego oczka, jednak by ciągle deptać po piętach Mikołowianom potrzeba dalszego dopływu kompletu punktów. Jesteśmy przekonani, że zespół MKS-u to niesamowicie trudny rywal i by osiągnąć wymarzony rezultat będziemy zmuszeni po raz drugi w przeciągu kilku dni wspiąć się na absolutne wyżyny swoich możliwości. Potrzeba nie tylko zaangażowania, ale również żelaznej dyscypliny i odrobiny błysku w ofensywie, którą wszyscy kibice Podlesianki tak bardzo uwielbiają.

Po rekordzie frekwencji na środowym spotkaniu, bardzo liczmy na wyjazdowe wsparcie naszych wspaniałych Kibiców! Bądźcie z nami w te niedzielne popołudnie!


24 kolejka Klasy Okręgowej gr. I

05.05.2019r. godz. 17.00, Stadion Miejski w Lędzinach, ul. Stadionowa 1

MKS Lędziny – LGKS 38 Podlesianka

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak