Udany debiut trenerski Tomasza Hedzielskiego!

Udany debiut trenerski Tomasza Hedzielskiego!

6 maja 2019 Wyłączono przez Admin2

Udany debitu trenerski na ławce szkoleniowej naszych rezerw zaliczył Tomasz Hedzielski. Nowy sternik naszej „Dwójki” przejął zespół w arcytrudnej sytuacji, po rezygnacji poprzedniego szkoleniowca i w przeciągu kilku tygodni całkowicie ugasił pożar, który z niewiadomych przyczyn został wzniecony.

Choć czysto teoretycznie może sobie przypisać również 6 punktów za spotkania wygrane walkowerem (z wycofanymi zespołami Slavii II Ruda Śląska i Wawelu II Wirek), to prawdziwy debiut przypadł na niedzielny pojedynek z Jastrzębiem II Bielszowice. Mimo, iż nasza młodzież przegrywała do 80 minuty 0-1, to pokazała niesamowity charakter i w 2 minuty doprowadziła do wyniku 2-1! Gole zdobywali Kacper Drzewiecki i Kacper Zalewski.

Nasz zespół zajmuje obecnie drugie miejsce w Katowickiej Klasie B, z przewagą 3 punktów nad trzecim w tabeli 1.FC Katowice. Strata do lidera jest zbyt duża, by podjąć walkę o ligowy prym, ale zważywszy na to, że większość zespołu oparta jest na młodych 15,16 i 17-letnich wychowankach, to pozycja ta jest ogromnym sukcesem. Postawa naszych młodych zawodników cieszy tym bardziej, iż pokazali oni, że potrafią sobie bez problemu radzić bez dotychczasowego lidera Radosława Kempy, który pozostawił swoich boiskowych kolegów, rezygnując z dalszej gry.

Kolejny mecz nasi młodzi gracze rozegrają w Imielinie z rezerwami tamtejszej Pogoni. Zachęcamy do kibicowania naszej młodzieży!


Protokół meczowy:

16 kolejka Klasy B – Katowice

niedziela, 5 maja, godz. 11.00, ul. Boya-Żeleńskiego 96c, Katowice

LGKS 38 II Podlesianka – Jastrząb II Bielszowice 2-1 (0-1)

0:1 Kubiak , 45 minuta (rzut karny)

1:1 Drzewiecki, 80 minuta (asysta Korczyński)

2:1 Zalewski, 82 minuta (asysta Sega)

Skład Podlesianki: Starczewski (90. Wróbel) – Kulkowski (46. Praiss), Krzyżowski, Pogrzeba, Golczuk – Zalewski, Drzewiecki, Mueller (46. Sega), Hofman (70. Korczyński), Kania – Bednarz. Trener Tomasz HEDZIELSKI.