LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Klasyfikacja strzelców po 26 kolejkach ligowych

26 kolejka nie przyniosła gradu bramek. Padło tylko 21 goli, co jednak nie przeszkodziło czołowym strzelcom naszej ligi w podreperowaniu swojego bilansu bramkowego. Tym razem nie trafiał lider z Podlesia -Marcin Rosiński, którego na 2 bramki podgonił Grzegorz Kostrzewa z Lędzin (2 gole w meczu z Iskra Pszczyna). Swoją 15 bramkę zanotował natomiast nasz Radosława Kaczmarczyk. Punktowali również regularnie trafiający w ostatnim czasie : Jakub Rzepa (Piast Nowy Bieruń), Łukasz Dąbrowiecki (MK Katowice) i Dariusz Kot (Iskra Pszczyna).

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR. I – STAN PO 26 KOLEJKACH

22 goli – Marcin Rosiński (Podlesianka)

20 goli – Grzegorz Kostrzewa (MKS Lędziny) +2

17 goli – Mateusz Żemła (LKS Studzienice) +1

15 goli – Dawid Henisz (Urania Ruda Śląska), Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka) +1

14 goli – Jakub Rzepa (Piast Nowy Bieruń) +1

13 goli – Bartosz Just (Fortuna Wyry), Łukasz Dąbrowiecki (Górnik MK Katowice) +1

12 goli – Krystian Gut (Wyzwolenie Chorzów), Dariusz Kot (Iskra Pszczyna) +1

11 goli – Marcin Musiolik (Pogoń Imielin)

10 goli – Paweł Lesik (AKS Mikołów), Sławomir Magiera (Sokół Wola), Rafał Wawrzyńczok (Sparta Katowice)

 9 goli – Michał Biernacki (AKS Mikołów), Łukasz Todorski (Sparta Katowice), Kamil Ochojski (Górnik MK Katowice, Mateusz Dreszer (Pogoń Imielin)

8 goli – Wojciech Janosz (LKS Studzienice), Dawid Colik (Podlesianka), Łukasz Gardawski (MKS Lędziny), Mateusz Zamojda (AKS Mikołów), Kamil Dylewski (Górnik 09 Mysłowice), Rafał Klaja (LKS Łąka), Dawid Jurowicz (Górnik MK Katowice), Mateusz Śliwa (Pogoń Imielin), Grigori Tsuleiskiri (AKS Mikołów) +1

7 goli – Andrzej Sarzała (Sparta Katowice), Radosław Rakowski (Iskra Pszczyna), Seweryn Zalewski (Urania Ruda Śląska), Tomasz Zawadzki (Iskra Pszczyna), Kamil Cisoń (Pogoń Imielin), Wojciech Kowalski (Górnik 09 Mysłowice), Mateusz Sikora (AKS Mikołów), Grzegorz Chrząścik (Ogrodnik Tychy), Antoni Turczyński (MKS Lędziny) +1, Marcin Jaszczuk (Górnik 09 Mysłowice) +1, Marcin Janosz (LKS Studzienice) +2

6 goli – Artur Jędrysik (Górnik MK Katowice), Jakub Krawczyk (Sokół Wola), Antoni Turczyński (MKS Lędziny), Tomasz Klimas (Ogrodnik Tychy), Krzysztof Michalski (Sparta Katowice), Albert Bujny (Urania Ruda Śląska), Błażej Prochownik (Fortuna Wyry), Dariusz Kubacki (Podlesianka), Sylwester Brzeziński (Piast Nowy Bieruń) +1

5 goli –  Dawid Maciaszczyk (Urania Ruda Śląska), Grzegorz Kuźnik (Sokół Wola), Patryk Gajewski (Ogrodnik Tychy), Dariusz Zygma (MKS Lędziny), Kamil Brożyński (Fortuna Wyry), Grzegorz Cuber (Pogoń Imielin), Bartosz Nowotnik (Podlesianka), Michał Puchała (LKS Łąka), Adam Zając (Podlesianka), Łukasz Mąka (Iskra Pszczyna) +1

4 gole – Marcin Polarz (Pogoń Imielin), Tomasz Leszczyński (Iskra Pszczyna), Piotr Bula (Sokół Wola), Wojciech Krotofil (Wyzwolenie Chorzów), Vladyslav Padenko (Fortuna Wyry), Kacper Chłądzyński (Sparta Katowice), Adam Matusz (Ogrodnik Tychy), Olaf Augustyniak (AKS Mikołów), Piotr Kokoszka (Ogrodnik Tychy), Dawid Ogiński (Urania Ruda Śląska), Daniel Nowak (Urania Ruda Sląska), Marcin Widenka (Podlesianka)

 

strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

AKS Mikołów: 10 – Paweł Lesik9 – Michał Biernacki, 8 – Mateusz Zamojda, Grigori Tsuleiskiri, 7 – Mateusz Sikora, 4 – Olaf Augustyniak,  3 – Łukasz Kopytko, Tomasz Frankowski, Michał Pawełczyk,  2 – Wojciech Oltman, Sebastian Kubisz, Mateusz Majsner, 1 – Daniel Olszewski, Robert Brysz, Robert Prus, Jarosław Kowlaski, samobójcza

Fortuna Wyry: 13 – Bartosz Just, 6 – Błażej Prochownik, 5 – Kamil Brożyński, 4 – Vladyslav Pedenko, 3 – Krzysztof Rośkowicz, Piotr Załuski, Szymon Bandura 2 – Tomasz Szołtysek, Daniel Książek, 1 – Kamil Strzoda, Paweł Kołodziej, Mateusz Pisarek, Bartosz Gogol, Daniel Olszewski, samobójcza

Górnik 09 Mysłowice: 8 – Kamil Dylewski, 7 – Wojciech Kowalski, 6 – Marcin Jaszczuk, 3 – Adrian Bogdański, Krzysztof Gondzik, 2 – Karol Strzewiczek, Marek Wasyk, 1 – Karol Ejdys, Paweł Małolepszy, Bartosz Jabcoń, Rafał Wiklak

Iskra Pszczyna: 12 – Dariusz Kot, 7 – Radosław Rakowski,  Tomasz Zawadzki, 5 – Łukasz Mąka, 4  – Tomasz Leszczyński, 2 – Andrzej Żur, Mateusz Żelazo, Tomasz Cempura, Kamil Pustelnik, Piotr Noga, 1 –Kamil Komarus, Mateusz Witek, Paweł Zjawiński, Fabian Pustelnik, Michał Wiera, samobójcza

LKS Łąka: 8 – Rafał Klaja, 5 – Michał Puchała, 3 – Norbert Jarczok, 2 – Tomasz Ryt, Mateusz Paszek, Sebastian Leśko, Tomasz Kulicki, Jakub Adamski, Jacek Kowalczyk, 1 – Rafał Nowak, Mateusz Paszek, Patryk Krygier, samobójcza

LKS Studzienice: 17 – Mateusz Żemła, 8 – Wojciech Janosz, 7 – Marcin Janosz, 3 – Łukasz Grzechnik, 2 – Paweł Janosz, Jan Tomaszczyk, Marcin Pęszor, Grzegorz Furtok, 1 – Bartłomiej Janosz, Dawid Pilar, Mariusz Janosz, samobójcza

MKS Lędziny: 20 – Grzegorz Kostrzewa, 8 – Łukasz Gardawski, 7 – Antoni Turczyński, 5 – Dariusz Zygma, 3 – Michał Nagi,  2 – Łukasz Malicki, 1 – Nikodem Nagi, Kamil Ingram, Krzysztof Józefus, Paweł Pusty, 3 x samobójcza

MK Górnik Katowice: 13 – Łukasz Dąbrowiecki, 9 – Kamil Ochojski, 8 – Dawid Jurowicz, 6 –  Artur Jędrysik, 3 – Artur Mkhrtyan, Dawid Honysz, Kamil Honysz, 2 – Daniel Bąk, 1 – Gabriel Ochojski, David Hidalgo, 2 x samobójcza

Ogrodnik Tychy: 7 – Grzegorz Chrząścik, 6 – Tomasz Klimas5 – Patryk Gajewski,4 –Adam Matusz, Piotr Kokoszka, 1 – Tomasz Fijoł, Michał Majewski, Michał Foltyn, Mariusz Masternak, Marek Kołodziejczyk, Marcin Józefowicz

Podlesianka: 22 – Marcin Rosiński, 15 – Radosław Kaczmarczyk, 8 – Dawid Colik, 6 – Dariusz Kubacki, 5 – Bartosz Nowotnik, Adam Zając, 4 – Marcin Widenka, 3 – Krzysztof Renner,  1 – Szymon Nowak, 3 x samobójcza

Pogoń Imielin: 11 – Marcin Musiolik,  9 – Mateusz Dreszer, 8 – Mateusz Śliwa, 7 – Kamil Cisoń, 5 – Grzegorz Cuber, 4 – Marcin Polarz 2 – Mateusz Pacwa,Adrian Wojtaszak, Łukasz Samek, 1 – Dominik Jedynak, Łukasz Bundzyło, Michał Majewski, Sebastian Bubrowski, 2 x samobójcza

Piast Nowy Bieruń: 14 – Jakub Rzepa, 6 – Sebastian Rzepa, Sylwester Brzeziński, 3 – Przemysław Mrowiec, 2 – Jarosław Cecuga, Adrian Grzegorzek 1 – Przemysław Cecuga, Przemysław Włoch, Dariusz Włoch, Michał Podsiedlik, samobójcza

Sparta Katowice: 10 – Rafał Wawrzyńczok, 9 – Łukasz Todorski, 7 – Andrzej Sarzała, 6 – Krzysztof Michalski, 5 – Kacper Chłądzyński, 4 – Fabian Wlaź, 3 – Adrian Słota, Bartosz Fik, 2 – Marcin Łoboda, Łukasz Piwczyk, 1 – Sebastian Kawulka, Łukasz Michalski, Maciej Jarosz, 3 x samobójcza

Sokół Wola: 10 – Sławomir Magiera, 6 – Jakub Krawczyk, 5 – Grzegorz Kuźnik, 4 – Piotr Bula, 2 – Bartosz Koczy, Bartłomiej Więckowski, Jakub Jucha, Kacper Kudyba, Rafał Kula, Przemysław Wyrobek, 1 – Dawid Kaczmarczyk, Mariusz Jarnot, Krzysztof Chlebowski, Wojciech Tomala

Wyzwolenie Chorzów: 12 – Krystian Gut4 – Wojciech Krotofil, 3 – Sławmir Bargiel, Rafał Świętek, 2 – Adrian Nalepa, Łukasz Kocur, Sławomir Bargiel, 1 – Damian Beczek, Patryk Szal, Dominik Zielonka, Tymoteusz Tajstra, Jakub Grabczak

Urania: 15 – Dawid Henisz, 8 – Seweryn Zalewski, 6 – Albert Bujny, 5 – Dawid Maciaszczyk, 4 – Dawid Ogiński, Daniel Nowak, 3 – Łukasz Krzywda, 1 – Grzegorz Kokoszka, Dawid Sroka, Dominik Piecha, samobójcza

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak

 

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW