LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Strzelcy po 28 kolejkach ligowych

28 seria ligowych zmagań, w kontekście klasyfikacji najlepszy strzelców naszej grupy, to głównie popis Marcin Rosińskiego, który aż 4 krotnie znajdował drogę do bramki LKS-u Studzienice i ma już łącznie 28 goli.  We wspomnianym meczu dwukrotnie wpisywał się również na listę strzelców Mateusz Żemła, który ma teraz 19 zdobytych bramek i zajmuje trzecia lokatę. Pecha miał w tej kolejce drugi w klasyfikacji Grzegorz Kostrzewa, ponieważ rywale MKS-u Lędziny – Wyzwolenie Chorzów nie przystąpili do spotkania i czołowy strzelec naszej ligi chyba stracił już szansę na dogonienie naszego snajpera. Niezły wyczyn zanotował Dariusz Kot z Iskry Pszczyna, który zaliczył hattrick’a w mecz z Ogrodnikiem i ma już na koncie 15 goli, grając tylko w rundzie wiosennej!  Z czołówki punktował również Łukasz Dąbrowiecki z „Emki” (gol nr 14). Dziesiątego gola w sezonie zdobył natomiast nasz rozgrywający – Dawid Colik.  

 KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR. I – STAN PO 28 KOLEJKACH

28 goli – Marcin Rosiński (Podlesianka) +4

20 goli – Grzegorz Kostrzewa (MKS Lędziny)

19 goli – Mateusz Żemła (LKS Studzienice) +2

17 goliRadosław Kaczmarczyk (Podlesianka)

16 goli – Dawid Henisz (Urania Ruda Śląska)

15 goli – Dariusz Kot (Iskra Pszczyna) +3

14 goli – Jakub Rzepa (Piast Nowy Bieruń), Łukasz Dąbrowiecki (Górnik MK Katowice) +1

13 goli – Bartosz Just (Fortuna Wyry)

12 goli – Krystian Gut (Wyzwolenie Chorzów), Marcin Musiolik (Pogoń Imielin)

11 goli – Rafał Wawrzyńczoki (Sparta Katowice) +1

10 goli – Paweł Lesik (AKS Mikołów), Sławomir Magiera (Sokół Wola), Łukasz Todorski (Sparta Katowice) +1, Dawid Colik (Podlesianka) +1

 9 goli – Michał Biernacki (AKS Mikołów), Kamil Ochojski (Górnik MK Katowice), Mateusz Dreszer (Pogoń Imielin), Mateusz Zamojda (AKS Mikołów), Mateusz Śliwa (Pogoń Imielin), Giorgi Tsuleskiri (AKS Mikołów) +1

8 goli – Wojciech Janosz (LKS Studzienice), Łukasz Gardawski (MKS Lędziny), Kamil Dylewski (Górnik 09 Mysłowice), Rafał Klaja (LKS Łąka), Dawid Jurowicz (Górnik MK Katowice), Bartosz Nowotnik (Podlesianka)

7 goli – Andrzej Sarzała (Sparta Katowice), Radosław Rakowski (Iskra Pszczyna), Seweryn Zalewski (Urania Ruda Śląska), Tomasz Zawadzki (Iskra Pszczyna), Kamil Cisoń (Pogoń Imielin), Wojciech Kowalski (Górnik 09 Mysłowice), Mateusz Sikora (AKS Mikołów), Grzegorz Chrząścik (Ogrodnik Tychy), Antoni Turczyński (MKS Lędziny), Marcin Janosz (LKS Studzienice), Albert Bujny (Urania Ruda Śląska), Błażej Prochownik (Fortuna Wyry), Michał Puchała (LKS Łąka) +1, Marcin Jaszczuk (Górnik 09 Mysłowice) +1

6 goli – Artur Jędrysik (Górnik MK Katowice), Jakub Krawczyk (Sokół Wola), Antoni Turczyński (MKS Lędziny), Tomasz Klimas (Ogrodnik Tychy), Krzysztof Michalski (Sparta Katowice), Dariusz Kubacki (Podlesianka), Sylwester Brzeziński (Piast Nowy Bieruń), Vladyslav Pedenko (Fortuna Wyry) +2, Patryk Gajewski (Ogrodnik Tychy) +1

5 goli –  Dawid Maciaszczyk (Urania Ruda Śląska), Grzegorz Kuźnik (Sokół Wola), Dariusz Zygma (MKS Lędziny), Kamil Brożyński (Fortuna Wyry), Grzegorz Cuber (Pogoń Imielin), Adam Zając (Podlesianka), Łukasz Mąka (Iskra Pszczyna), Dawid Ogiński (Urania Ruda Śląska) +1, Daniel Nowak (Urania Ruda Śląska) +1, Adam Matusz (Ogrodnik Tychy) +1

4 gole – Marcin Polarz (Pogoń Imielin), Tomasz Leszczyński (Iskra Pszczyna), Piotr Bula (Sokół Wola), Wojciech Krotofil (Wyzwolenie Chorzów), Vladyslav, Kacper Chłądzyński (Sparta Katowice), Olaf Augustyniak (AKS Mikołów), Piotr Kokoszka (Ogrodnik Tychy), Marcin Widenka (Podlesianka), Dawid Honysz (Górnik MK Katowice) +1, Kamil Honysz (Górnik MK Katowice) +1, Piotr Noga (Iskra Pszczyna) +1

 

strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

AKS Mikołów: 10 – Paweł Lesik9 – Michał Biernacki, Mateusz Zamojda, Giorgi Tsuleiskiri, 7 – Mateusz Sikora, 4 – Olaf Augustyniak,  3 – Łukasz Kopytko, Tomasz Frankowski, Michał Pawełczyk, Mateusz Majsner,  2 – Wojciech Oltman, Sebastian Kubisz, 1 – Daniel Olszewski, Robert Brysz, Robert Prus, Jarosław Kowlaski, samobójcza

Fortuna Wyry: 13 – Bartosz Just, 7 – Błażej Prochownik, 6 – Vladyslav Pedenko, 5 – Kamil Brożyński, 3 – Krzysztof Rośkowicz, Piotr Załuski, Szymon Bandura, Daniel Olszewski, 2 – Tomasz Szołtysek, Daniel Książek, Bartosz Gogol, Marcin Pańczyk, 1 – Kamil Strzoda, Paweł Kołodziej, Mateusz Pisarek, samobójcza

Górnik 09 Mysłowice: 8 – Kamil Dylewski, 7 – Wojciech Kowalski, Marcin Jaszczuk, 3 – Adrian Bogdański, Krzysztof Gondzik, Marek Wasyl, 2 – Karol Strzewiczek, 1 – Karol Ejdys, Paweł Małolepszy, Bartosz Jabcoń, Rafał Wiklak

Iskra Pszczyna: 15 – Dariusz Kot, 7 – Radosław Rakowski,  Tomasz Zawadzki, 5 – Łukasz Mąka, 4  – Tomasz Leszczyński, Piotr Noga, 2 – Andrzej Żur, Mateusz Żelazo, Tomasz Cempura, Kamil Pustelnik, Mateusz Witek, 1 –Kamil Komarus, Paweł Zjawiński, Fabian Pustelnik, Michał Wiera, samobójcza

LKS Łąka: 8 – Rafał Klaja, 7 – Michał Puchała, 3 – Norbert Jarczok, 2 – Tomasz Ryt, Mateusz Paszek, Sebastian Leśko, Tomasz Kulicki, Jakub Adamski, Jacek Kowalczyk, Rafał Nowak, 1 – Mateusz Paszek, Patryk Krygier, samobójcza

LKS Studzienice: 19 – Mateusz Żemła, 8 – Wojciech Janosz, 7 – Marcin Janosz, 3 – Łukasz Grzechnik, 2 – Paweł Janosz, Jan Tomaszczyk, Marcin Pęszor, Grzegorz Furtok, 1 – Bartłomiej Janosz, Dawid Pilar, Mariusz Janosz, samobójcza

MKS Lędziny: 20 – Grzegorz Kostrzewa, 8 – Łukasz Gardawski, 7 – Antoni Turczyński, 5 – Dariusz Zygma, 3 – Michał Nagi,  2 – Łukasz Malicki, 1 – Nikodem Nagi, Kamil Ingram, Krzysztof Józefus, Paweł Pusty, 3 x samobójcza

MK Górnik Katowice: 14 – Łukasz Dąbrowiecki, 9 – Kamil Ochojski, 8 – Dawid Jurowicz, 6 –  Artur Jędrysik, 4 – Dawid Honysz, Kamil Honysz,  3 – Artur Mkhrtyan, 2 – Daniel Bąk, 1 – Gabriel Ochojski, David Hidalgo, Daniel Lipok, 2 x samobójcza

Ogrodnik Tychy: 7 – Grzegorz Chrząścik, 6 – Tomasz Klimas6 – Patryk Gajewski,5 – Adam Matusz, 4 –Adam Matusz, Piotr Kokoszka, 1 – Tomasz Fijoł, Michał Majewski, Michał Foltyn, Mariusz Masternak, Marek Kołodziejczyk, Marcin Józefowicz

Podlesianka: 28 – Marcin Rosiński, 17 – Radosław Kaczmarczyk, 10 – Dawid Colik, 8 – Bartosz Nowotnik,  6 – Dariusz Kubacki, 5 – Adam Zając, 4 – Marcin Widenka, 3 – Krzysztof Renner,  1 – Szymon Nowak, Dawid Brehmer, Przemysław Żemła, 3 x samobójcza

Pogoń Imielin: 12 – Marcin Musiolik,  9 – Mateusz Dreszer, Mateusz Śliwa, 7 – Kamil Cisoń, 5 – Grzegorz Cuber, 4 – Marcin Polarz, 3 – Adrian Wojtaszak, 2 – Mateusz Pacwa, Łukasz Samek, Sebastian Bubrowski, 1 – Dominik Jedynak, Łukasz Bundzyło, Michał Majewski, 2 x samobójcza

Piast Nowy Bieruń: 14 – Jakub Rzepa, 6 – Sebastian Rzepa, Sylwester Brzeziński, 3 – Przemysław Mrowiec, 2 – Jarosław Cecuga, Adrian Grzegorzek 1 – Przemysław Cecuga, Przemysław Włoch, Dariusz Włoch, Michał Podsiedlik, samobójcza

Sparta Katowice: 11 – Rafał Wawrzyńczok, 10 – Łukasz Todorski, 7 – Andrzej Sarzała, 6 – Krzysztof Michalski, 5 – Kacper Chłądzyński, 4 – Fabian Wlaź, 3 – Adrian Słota, Bartosz Fik, 2 – Marcin Łoboda, Łukasz Piwczyk, 1 – Sebastian Kawulka, Łukasz Michalski, Maciej Jarosz, Tomasz Michalski, 3 x samobójcza

Sokół Wola: 10 – Sławomir Magiera, 6 – Jakub Krawczyk, 5 – Grzegorz Kuźnik, 4 – Piotr Bula, 3 – Rafał Kula,  2 – Bartosz Koczy, Bartłomiej Więckowski, Jakub Jucha, Kacper Kudyba, Przemysław Wyrobek, 1 – Dawid Kaczmarczyk, Mariusz Jarnot, Krzysztof Chlebowski, Wojciech Tomala

Wyzwolenie Chorzów: 12 – Krystian Gut4 – Wojciech Krotofil, 3 – Sławmir Bargiel, Rafał Świętek, 2 – Adrian Nalepa, Łukasz Kocur, Sławomir Bargiel, 1 – Damian Beczek, Patryk Szal, Dominik Zielonka, Tymoteusz Tajstra, Jakub Grabczak

Urania: 16 – Dawid Henisz, 8 – Seweryn Zalewski, 7 – Albert Bujny, 5 – Dawid Maciaszczyk, Dawid Ogiński, Daniel Nowak, 3 – Łukasz Krzywda, 1 – Grzegorz Kokoszka, Dawid Sroka, Dominik Piecha, samobójcza

 

foto: Slaskisport.tv/Kuba Dworczak

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW