Damian Ostrowski na dłużej w Podlesiance! Sztab bez zmian!

Damian Ostrowski na dłużej w Podlesiance! Sztab bez zmian!

21 czerwca 2019 Wyłączono przez Admin2

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w nadchodzącym sezonie Trenerem Podlesianki w dalszym ciągu będzie dotychczasowy szkoleniowiec Damian Ostrowski!

Zarząd naszego klubu jednoznacznie ocenił dotychczasową pracę naszego Trenera jako bardzo dobrą i przedłużył z nim umowę do czerwca 2020.

Choć ostatecznie Trenerowi nie udało się wprowadzić zespołu do 4 ligi, to trzeba wziąć pod uwagę, iż przejmował zespół ze stratą 7 punktów do liderującego AKS-u Mikołów, a oprócz tego przed nami w tabeli znajdowała się również Pogoń Imielin i Sparta Katowice . Zarząd przed powierzeniem stanowiska w minionym sezonie nie wymagał awansu, a brakło naprawdę niewiele by „mission imposible” zakończyła się pełnym sukcesem. Na 4 kolejki przed końcem nasz zespół wyprzedził w tabeli AKS Mikołów, ale ostatecznie jedyne potknięcie w rundzie jesiennej (1-2 z Fortuną Wyry w 28 kolejce), zadecydowało o zajęciu drugiej lokaty.

Dotychczasowy bilans Trenera Ostrowskiego jest nad wyraz imponujący. Poprowadził zespół w 20 meczach ligowych z których wygrał 18, raz zremisował i raz przegrał. Bilans bramkowy wynosi 75-20!

Tabela Klasy Okręgowej uwzględniająca okres pracy Trenera Ostrowskiego. Przejął zespół w 11 kolejce rundy jesiennej.

Szkoleniowiec nie tylko doprowadził zespół do mistrza rundy wiosennej, w której ustanowił rekord klubowy wszech czasów – 13 kolejnych ligowych zwycięstw z rzędu, ale przede wszystkim zdobył po raz pierwszy w swojej historii Puchar Polski na szczeblu Podokręgu! Warto zaznaczyć, ze zespół doszedł do ćwierćfinału rozgrywek wojewódzkich, gdzie po naprawdę zaciętym meczu uległ 0-2 późniejszemu triumfatorowi całych rozgrywek – III-ligowemu Rekordowi Bielsko-Biała.

Doskonałą informację jest również to, iż razem z Trenerem Ostrowskim pozostaje cały sztab szkoleniowy. A więc dalszym ciągu będziemy dysponować bardzo szeroką i wszechstronną ekipą najlepszych fachowców w swoich dziedzinach.

Sztab szkoleniowy Pierwszego Zespołu na sezon 2019/2020 wygląda następująco:

I Trener – Damian Ostrowski

Kierownik Zespołu – Tomasz Brożek

Trener Bramkarzy – Marcin Krzyżowski

Fizjoterapeuta – Karol Szramowski

Analityk – Rafał Tkaczewski