Jakub Rzepa w Podlesiance!

Jakub Rzepa w Podlesiance!

19 lipca 2019 Wyłączono przez Admin2

Miło nam poinformować, iż w nadchodzącym sezonie nowym zawodnikiem naszego klubu będzie 22-letni Jakub Rzepa.

Nasz nowy zawodnik, który przychodzi do nas na zasadzie wypożyczenia z naszego byłego ligowego rywala Piasta Nowy Bieruń, gra na pozycji napastnika, lub alternatywnie na boku pomocy.

Jakub Rzepa to od kilku sezonów jeden z najlepszych napastników naszej grupy rozgrywkowej i wybijający się zawodnik całego regionu bieruńsko-lędzińskiego.

W barwach Piasta Nowy Bieruń w sezonie 2016/2017 został wicekrólem strzelców naszej Klasy Okręgowej, zdobywając 18 bramek (o jedną więcej niż wówczas nasz najlepszy snajper – Radosław Kaczmarczyk).

W kolejnym sezonie zdobył ich tylko 5, jednak rundę rewanżową rozegrał już na wypożyczeniu w barwach IV-ligowego MKS Lędziny, gdzie w 15 rozegranych meczach zdobył dwa gole.

Miniony sezon rozegrał ponownie jako zawodnik Piasta, i po raz drugi zakończył rozgrywki w czołówce najlepszych strzelców, zdobywając łącznie 16 goli.  Co zdarza się bardzo rzadko wśród napastników, zaliczył niemal komplet 90 minut we wszystkich 30 ligowych spotkaniach. Do pełnych 2700 minut brakło mu zaledwie 13-tu.  

Łącznie w seniorskich rozgrywkach zdobył 44 bramki, co jak na młodego jeszcze zawodnika jest wynikiem bardzo dobrym.

Przeciwko naszemu zespołowi wystąpił dotychczas 5-krotnie, zdobywając w tych pojedynkach 2 gole.

Nasz nowy zawodnik rozpocznie treningi w drużyna od połowy przyszłego tygodnia. Życzymy mu zdrowia i jak najwięcej sukcesów w barwach Podlesianki!

Jakub Rzepa pierwszy z lewej