Sparing: Podlesianka – Spójnia Landek 1-1

Sparing: Podlesianka – Spójnia Landek 1-1

24 lipca 2019 Wyłączono przez Admin2

Drugi letni sparing w okresie przygotowawczym, to pojedynek z IV-ligową Spójnią Landek. Środowy mecz, to część tygodniowego mikrocyklu, gdyż naszych zawodników czeka jeszcze piątkowy trening i sobotni sparing(wyjazdowy z KS Olkusz o godz. 13.00). 

Pierwsza część gry była wyrównana i nie było w niej wiele okazji do zdobycia goli. Goście strzelili bramkę po uderzeniu głową, a my najlepszą sytuację mieliśmy po kąsliwym uderzeniu Kaczmarczyka, który minimalnie chybił celu. 

Po zmianie stron mocniej przycisnęliśmy naszych rywali, czego efektem było kilka dobrych okazji. Wyrównujemy w 70 minucie, kiedy Radosław Kaczmarczyk przechwytuje piłkę od rywali i z zimną krwią ogrywa bramkarza i strzela do pustej bramki. 

Końcówka to wymiana ciosów z obydwu stron, ale ostatecznie mecz kończy się remisem. Przeciwnik był bardzo solidnym zespołem, my natomist  ciągle nie możemy zagrać w pełnym zestawieniu. Już w sobotę dojdzie do zespołu Jakub Rzepa i lekko kontuzjowany na dzień dzsiejszy Michał Pogrzeba. A w ostatnich dwóch tygodniach przed inauguracją ligową do treningów wracają Marcin Rosiński i Marcin Nawrot. Na dniach powinniśmy też potwierdzić transfer młodego obrońcy, który trenuje i gra z nami od początku okresu przygotowawczego i bocznego pomocnika. 


Sparing letni nr 2

24.07.2019, Stadion Podlesianki, ul. Sołtysia 25, Katowice

LGKS 38 Podlesianka – Spójnia Landek 1-1 (0-1)

bramka: Kaczmarczyk 

Skład: Świętek – Żemła, Renner, Zawodnik, Gancarczyk – Zając, Brehmer, Nowak, Colik, Pasieka – Kaczmarczyk

oraz w drugiej połowie: Tomanek, Witas, Widenka, Kubacki, Krzyżowski, Bednarski