Sparing: KS Olkusz – Podlesianka 2-7

Sparing: KS Olkusz – Podlesianka 2-7

27 lipca 2019 Wyłączono przez Admin2

Trzeci i przedostatni sparing tego lata rozgrywaliśmy w Olkuszu, a konkretnie na boisku Leśnika w Gorenicach, gdzie podejmował nas spadkowicz z IV-ligi małopolskiej – KS Olkusz. 

Mecz przez większość czasu przebiegał pod dyktando naszego zespołu, choć trzeba zaznaczyć, że i gospodarze kilkukrotnie dawali się wykazać dobrzez dysponowanemu Arturowi Tomankowi. Nasz zespół kreował bardzo dużo akcji ofensywnych i przy lepszej skutecznosci wynik mógłby być nawet dwucyfrowy.

Trener Damian Ostrowski do dyspozycji miał tym razem zdecydowanie szerszą kadrę niż ostatnio, choć brakowało jeszcze dwóch ważnych zawodników – Marcina Rosińskiego i Marcina Nawrota. Choć był przebrany do gry, to z powodu lekkiego nadwyrężenia mięśniowego nie zagrał drugi z naszych bramkarzy – Paweł Świętek. Warto wspomnieć, iż zespół zasiliło dwóch uzdolnionych graczy naszych rezerw, którzy pokazali się z dobrej strony – Jakub Krzyżowski i Piotr Kania. Po raz pierwszy w sparingu wystąpił nasz nowy zawodnik – Jakub Rzepa, który zdobył jedną z bramek. 

Po dwa gole zdobyli: Radosław Kaczmarczyk, Dariusz Kubacki i Dawid Colik. Jedno trafie dorzucił wspomniany Jakub Rzepa. 

Przed nami ostatni sparing z LKS-em Woszczyce, który zostanie rozegrany we wtorek o 18.30. W związku z brakiem możliwości rozegrania go na naszym stadionie, spotkanie odbędzie sie na starym boisku Krupińskiego Suszec przy ul. Klubowej. Trenerem Woszczyc jest nasz były szkoleniowiec – Daniel Kaczor.


Sparing letni nr 3

24.07.2019, Stadion Leśnika Gorenice k. Olkusza, ul. Stadionowa

KS Olkusz – LGKS 38 Podlesianka 2-7 (1-3)

bramka: Kaczmarczyk (2), Kubacki (2), Colik (2), Rzepa

Skład: Tomanek – Żemła (Pogrzeba), Zawodnik, Renner (Gancarczyk), Widenka (Witas) – Kubacki (Rzepa), Brehmer (Krzyżowski), Nowak (Kania), Colik, Zając (Pasieka) – Kaczmarczyk

foto: slaskisport.tv/Agata Dworczak