Przed meczem ze Spartą Katowice

Przed meczem ze Spartą Katowice

13 września 2019 Wyłączono przez Admin2

Po pucharowych emocjach czeka nas powrót do ligowej rzeczywistości. W najbliższą sobotę w ramach 7 kolejki ligowej zagramy na wyjeździe z zespołem Sparty Katowice. Mecz odbędzie się na katowickim „Rapidzie” o godz. 11.00.

Sparta Katowice zajmuje po 6 seriach gier 6 miejsce w ligowej tabeli, zdobywszy do tej pory 11 punktów, na które składały się trzy zwycięstwa, dwa remisy i jedna porażka. Bilans bramkowy graczy trenera Michała  Czyża wynosi 13-10.  Najlepszym strzelcem drużyny z 4 golami jest Łukasz Todorski.

Zespół Sparty, przeszedł w przerwie między rozgrywkami sporą rekonstrukcję. Z drużyny odszedł trener Rafał Lis, oraz bracia Tomasz i Łukasz Botsch, Krzysztof Michalski i Adam Kostępski. W ich miejsce pojawili się m.in Sebastian Bubrowski , Marcin Musiolik (obaj Pogoń Imielin) Michał Łoboda (MLKS Woźniki) oraz bramkarz Andrzej Dumin (Górnik Piaski). Choć w zeszłym sezonie po 6 kolejkach zespół Sparty miał tyle samo punktów ile w obecnych, to naszym subiektywnym zdaniem ich obecny skład jest bardziej kompletny niż w minionych rozgrywkach.     

Ostatnie spotkanie pomiędzy oboma zespołami odbyło się w ostatniej kolejce zeszłego sezonu. Na boisku „Kolejarza” wygraliśmy ze Spartą 4-1. Hattrick’a zanotował Dariusz Kubacki, a jednego gola dorzucił Marcin Rosiński. Honorowe trafienie dla Sparty zanotował Krzysztof Michalski.  Skrót z tego meczu <TUTAJ>

Pojedynek ten dla naszego zespołu będzie z całą pewnością bardzo ciężki. Rywal na pewno zagra na maksimum swoich możliwości, czemu my musimy przeciwstawić jeszcze większe zaangażowanie, dyscyplinę i przede wszystkim wkład czysto piłkarski.

Serdecznie zapraszamy na ten pojedynek naszych kibiców!


7 kolejka Klasy Okręgowej gr. IV (Katowice – Sosnowiec)

14.09.2019r. (sobota), godz. 11.00, OS „Rapid”, ul. Stęślickiego 6, Katowice

BKS Sparta Katowice – LGKS 38 Podlesianka

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak