LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Klasyfikacja strzelców po 8 kolejkach ligowych

W 8 kolejce ligowej czołówka klasyfikacji strzelców nadal bardzo regularna i skuteczna. Prowadzą z 10 golami Albert Bujny (Urania Ruda Śląska) i Marcin Smarzyński (Szczakowianka Jaworzno). Zaraz za ich plecami dwójka graczy, która ustrzeliła dublet – Arkadiusz Kowalczyk (Tęcza Błędów) i El Pistolero z Podlesia, czyli nasz Radosław Kaczmarczyk. W tej kolejce jeden gracz zanotował hattricka’a i jest nim Mateusz Skrzypek (AKS Niwka)

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR IV – STAN PO 8 KOLEJCE

10 goli – Albert Bujny (Urania Ruda Śląska) +1, Marcin Smarzyński (Szczakowianka Jaworzno) +2

9 goli – Arkadiusz Kowalczyk (Tęcza Błędów) +2, Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka) +2

7 goli – Paweł Cygnar (Szczakowianka Jaworzno) +1

5 goli – Grzegorz Kachniarz (AKS Niwka), Łukasz Todorski (Sparta Katowice), Bartłomiej Kędzierski (Niwy Brudzowice), Mateusz Skrzypek (AKS Niwka) +3

4 gole – Łukasz Dąbrowiecki (MK Górnik Katowice), Wojciech Blaszke (Wawel Wirek), Artur Mkrtchyan (MK Górnik Katowice), Krzysztof Michalski (Orzeł Mokre), Damian Kowalczyk (Siemianowiczanka), Daniel Nowak (Urania Ruda Śląska), Mateusz Popczyk (Zagłębie II Sosnowiec), Rafał Bielawski (Pogoń Imielin), Daniel Bąk (MK Górnik Katowice) +1, Rafał Wawrzyńczok (Sparta Katowice) +1

3 gole – Oskar Chechelski (Zagłębie II Sosnowiec), Marcin Pieniążek (Pogoń Imielin), Dawid Wadas (Szczakowianka Jaworzno), Artur Nowak (Górnik Wojkowice), Marcin Łoboda (Sparta Katowice), Grzegorz Fonfara (Szczakowianka Jaworzno), Hubert Tylec (Górnik Wojkowice), Mateusz Majchrzak (Niwy Brudzowice), Sebastian Dudek (Tęcza Błędów), Bartosz Zajac (Górnik Piaski), Mateusz Miska (Cyklon Rogoźnik), Rafał Ludwig (MK Górnik Katowice), Kajetan Bocek (Siemianowiczanka), Paweł Kruczek (Niwy Brudzowice), Sebastian Radosz (Źródło Kromołów), Tomasz Botsch (MK Górnik Katowice) +1, Sebastian Majecki (Tęcza Błędów) +1


Strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

AKS Niwka: 5 – Grzegorz Kachniarz, Mateusz Skrzypek, 2 – Łukasz Czajkowski, 1 – Mariusz Korepta, Kacper Matysek

Cyklon Rogoźnik: 3 – Mateusz Miska, 2 – Mateusz Gruszka, Sebastian Gielza, Andrzej Wściubiak, Krzysztof Markowski, 1 – Michał Woźniak, Dawid Rewers, Bartosz Barchan, Dawid Jaskuła, Łukasz Nowak, Sebastian Sarzała

Górnik Piaski: 3 – Bartosz Zając, 1 – Kacper Baran, Kamil Piotrowski, Oskar Krawczyk, Damian Gacek

Górnik Wojkowice: 3 – Artur Nowak, Hubert Tylec, 2 – Michał Skórski, Łukasz Stępień, Marcin Szopa, 1 – Michał Dyrda, Mateusz Skórka, Marcin Kondzielnik, samobójcza

MK Górnik Katowice: 4 – Łukasz Dąbrowiecki, Artur Mkrtchyan, Daniel Bąk, 3 – Rafał Ludwig, Tomasz Botsch, 1 – Adam Kostępski, Daniel Krawczyk, Kamil Honysz

Naprzód Lipiny: 2 – Krzysztof Rogala, Robert Pleszak, Mariusz Lux, 1 – Kamil Kaczmarczyk, Adam Ociepka, Martin Markosyan, Grzegorz Szpitol, Dawid Pawlak, 2 x samobójcza

Niwy Brudzowice: 5 – Bartłomiej Kędzierski, 3 – Mateusz Majchrzak, Paweł Kruczek, 1 – Kamil Szydłowski, Rafał Sadowski, Filip Bogacki,

Orzeł Mokre: 4 – Krzysztof Michalski, 2 – Radosław Nogal, 1 – Paweł Janoszka, Mikołaj Kulisa, Sebastian Jastrzębski

Podlesianka: 9 – Radosław Kaczmarczyk, 2 – Marcin Rosiński, Dawid Colik, 1 – Przemysław Żemła, Jakub Rzepa, Seweryn Gancarczyk, samobójcza

Pogoń Imielin: 4 – Rafał Bielawski, Marcin Pieniążek, 2 – Kamil Koster, Michał Gadaj, Marcin Polarz, 1 – Maciej Żak, Michał Gadaj

Sparta Katowice: 5 – Łukasz Todorski, 4 – Rafał Wawrzyńczok, 3 –  Marcin Łoboda, 2 – Filip Bożek, 1 – Andrzej Sarzała, Sebastian Bubrowski, Adrian Słota

Siemianowiczanka: 4 – Damian Kowalczyk, 3 – Kajetan Bocek, 2 – Adam Krakowski,1 – Marcin Mierzwa, Kamil Witkowski, Mateusz Tomczyk, Łukasz Przątka, samobójcza

Szczakowianka Jaworzno: 10 – Marcin Smarzyński, 7 – Paweł Cygnar, 3 – Dawid Wadas, Grzegorz Fonfara, 2 – Bartłomiej Chwalibogowski, Mateusz Śliwa, Igor Szopa, Robert Nowak, 1 – Łukasz Cichoń, samobójcza

Tęcza Błędów: 9 – Arkadiusz Kowalczyk, 3 – Sebastian Dudek, Sebastian Majecki, 2 – Filip Wrzal-Kosowski, 1 – Aleksander Głowa, Kacper Paździor, Daniel Płatek, Marcin Rasała, Piotr Gwiazda

Urania Ruda Śląska: 10 – Albert Bujny, 4 – Daniel Nowak, 1 – Dawid Seroka, Dawid Ogiński, Dawid Wypiór, Michał Zięcik, Dominik Piecha

Wawel Wirek: 4 – Wojciech Blaszke, 2 – Karol Maciejok, Dawid Lewandowski, 1 – Dawid Leszków, Grzegorz Kałużny, Tomasz Rutkowski

Zagłębie II Sosnowiec: 4 – Mateusz Popczyk, 3 – Oskar Chechelski, 2 – Emil Kłosek, Michał Kieca,1 – Michał Barć, Bruno Łożiński, Bruno Łoziński, Błażej Radwanek, Bartłomiej Babiarz, Kacper Radkowski, Mateusz Bienek, Quentin Seedorf

Źródło Kromołów: 3 – Sebastian Radosz, 2 – Bogdan Szadkowski, 1 – Krystian Furgacz, Michał Sołtysik, Mateusz Sokołowski, Marek Surowiec

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW