Bizzit S.A. nowym sponsorem Podlesianki!

Bizzit S.A. nowym sponsorem Podlesianki!

26 października 2019 Wyłączono przez Admin2

W historii Podlesianki rozpoczyna się nowy rozdział wraz z nawiązaniem współpracy z firmą BIZZIT S.A. Liczymy, że współpraca ta będzie owocna, a wsparcie BIZZIT pozwoli naszym zawodnikom rozwinąć skrzydła. Kim jest nasz nowy oficjalny sponsor? Przyjrzyjmy się mu bliżej, a dowiemy się, że nie jest to pierwszy raz, kiedy wspiera on lokalny sport, działając zgodnie z maksymą „działamy globalnie, kibicujemy lokalnie”. 

Czym zajmuje się BIZZIT?

BIZZIT to firma zajmująca się marketingiem internetowym. Działa w obszarze SEM i SEO w taki sposób, by serwisy i strony internetowe osiągały lepszą widoczność w wynikach wyszukiwania. Content marketing, projektowanie UX/UI, tworzenie, optymalizacja i pozycjonowanie stron to wieloletnie doświadczenie firmy BIZZIT. Dzięki tym działaniom przedsiębiorcy mogą skutecznie rozwijać swój biznes w internecie.

BIZZIT jak dotąd wykonywał usługi marketingu internetowego dla ponad 300 stron internetowych i wciąż nie zwalnia tempa. Wśród klientów, korzystających z jego pomocy, znajdują się tak uznane marki jak Wirtualna Polska, Ceneo, Keller, Sprzedajemy.pl, Domodi, Homebook, eSky, Rawlplug, Koelner, Fracht i wiele innych e-commerce, ale nie brakuje też mniejszych lokalnych (!) przedsiębiorców. Zaufanie takich klientów nie jest dziełem przypadku. Wieloletnie działania firmy przynoszą wymierne rezultaty, które zostają docenione. Świadczyć może o tym zdobyty przez firmę tytuł Mistrza Polski w pozycjonowaniu stron (już w roku 2008).

Nie tylko marketing

Dlaczego BIZZIT postanowił wesprzeć Podlesiankę? Chociaż firma koncentruje się na marketingu, udziela się również na innych polach. Jeśli chodzi o marketing, BIZZIT współpracuje z małymi i dużymi klientami, z Polski i zagranicy, ale w działalności pozazawodowej skupia się na najbliższym otoczeniu. Angażuje się w liczne inicjatywy lokalne, ze szczególnym zaangażowaniem wspierając sportowców.

BIZZIT to także pasjonaci szachów, ma na swoim koncie tytuł Mistrza Polski Przedsiębiorców w tej dyscyplinie. Nie powinno więc dziwić, że z prawdziwym zapałem pomaga młodym szachistom. Z tej współpracy korzysta jeden z najsilniejszych klubów szachowych w Polsce: Klub Szachowy Polonia Wrocław, który krzewi zamiłowanie do tego sportu u najmłodszych, organizując cykliczne turnieje Krasnala. A bezpośrednio BIZZIT wspiera od wielu lat turnieje dla młodych szachistów np. Międzynarodowy Turniej Szachowy na Górze Św. Anny.

Ale szachiści to nie jedyni sportowcy wspierani przez naszego sponsora. Firma dała się też poznać jako oficjalny sponsor klubu Judo Otori. To w strojach z jej logiem młodzi pasjonaci sportów walki odnosili swoje sukcesy. W kręgu sportowych zainteresowań firmy znajduje się też pływactwo – pomaga także naszej utalentowanej pływaczce – Amelia Lyszczyna, uczestniczka tegorocznych Mistrzostw Śląska OPEN w Gliwicach.

Na koniec to z czego BIZZIT jest szczególnie dumny, to współpraca z fundacją „Fizjotriterapia. Follow your dreams”, mowa tu o działaniu na rzecz sportowej aktywizacji niepełnosprawnych dzieci. Firma od lat wspiera młodych wojowników, którym w szczególności przydaje się pomoc.

A co poza sportem?

Dzieli się wiedzą – kieruje też swoją uwagę ku tym, którzy stanowią przyszłość polskiego biznesu.

Stąd współpraca m.in. z Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Regionalną Izbą Gospodarczą, Forum Młodych w Katowicach i wieloma innymi, gdy tylko starcza im sił.

Zachęcamy aby pokazać, że cieszymy się z takich firm w naszym regionie, zwłaszcza z tych, które kibicują lokalnym klubom sportowym – już teraz polub funpage firmy BIZZIT i zaproś znajomych aby także polublili: facebook.com/bizzitsa 

 

foto: Slaskisport.tv/Kuba Dworczak