LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Strzelcy po 15 kolejkach ligowych

W 15 kolejce ligowej najlepsza dwójka snajperów ze Szczakowianki nie zanotowała trafień, co skrzętnie wykorzystali ich konkurenci zbliżając się do ścisłej czołówki. Punktowali tym razem Arkadiusz Kowalczyk (Tęcza Błędów) , Bartłomiej Kędzierski (Niwy Brudzowice) oraz zdobywca hattricka’a – Łukasz Todorski (Sparta Katowice). Nasz zespół po raz drugi w tym sezonie nie zdobył gola w swoim spotkaniu, w związku z czym liczymy, iż rehabilitacja naszych najlepszych strzelców nastąpi w najbliższym meczu z Orłem Mokre.

KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR IV – STAN PO 15 KOLEJCE

17 goli – Paweł Cygnar (Szczakowianka Jaworzno)

15 goli – Marcin Smarzyński (Szczakowianka Jaworzno), Arkadiusz Kowalczyk (Tęcza Błędów) +1

14 goli – Bartłomiej Kędzierski (Niwy Brudzowice) +2, Łukasz Todorski (Sparta Katowice) +3

12 goli – Mateusz Skrzypek (AKS Niwka),

11 goli – Albert Bujny (Urania Ruda Śląska), Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka), Hubert Tylec (Górnik Wojkowice) +2

10 goli – Daniel Bąk (MK Górnik Katowice) +2

9 goli – Artur Nowak (Górnik Wojkowice)

8 goli –  Sebastian Radosz (Źródło Kromołów), Wojciech Blaszke (Wawel Wirek)

7 goli – Łukasz Stępień (Górnik Wojkowice), Łukasz Nowak (Cyklon Rogoźnik), Marcin Rosiński (Podlesianka)

6 goli – Marcin Pieniążek (Pogoń Imielin), Lukasz Stępień (Górnik Wojkowice), Dawid Colik (Podlesianka), Grzegorz Fonrafa (Szczakowianka Jaworzno), Kamil Koster (Pogoń Imielin), Daniel Nowak (Urania Ruda Śląska), Krzysztof Michalski (Orzeł Mokre) +1

5 goli – Grzegorz Kachniarz (AKS Niwka), Kajetan Bocek (Siemianowiczanka), Dawid Ogiński (Urania Ruda Śląska), Daniel Nowak (Urania Ruda Śląska ), Bartosz Zając (Górnik Piaski), Mateusz Majchrzak (Niwy Brudzowice), Rafał Ludwig (MK Górnik Katowice), Dawid Wadas (Szczakowianka Jaworzno) +1, Kamil Szydłowski (Nowy Brudzowice) +1


Strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

AKS Niwka: 12 – Mateusz Skrzypek, 5 – Grzegorz Kachniarz, 2 – Łukasz Czajkowski, Kacper Matysek, Kamil Majewski, Mariusz Korepta, 1 – Bartosz Marędowski

Cyklon Rogoźnik: 7 – Łukasz Nowak, 4 – Andrzej Wściubiak, Mateusz Miska, Sebastian Gielza, Mateusz Gruszka, 3 – Krzysztof Markowski, Sebastian Gielza, Bartosz Barchan, 2 – Sebastian Sarzała, Dawid Jaskuła, 1 – Michał Woźniak, Dawid Rewers, Sebastian Złocki, Wojciech Jaguś

Górnik Piaski: 5 – Bartosz Zając, 3 – Kamil Piotrowski, 1 – Kacper Baran, Oskar Krawczyk, Damian Gacek

Górnik Wojkowice: 11 – Hubert Tylec,  9 – Artur Nowak, 7 – Łukasz Stępień, 3 – Michał Dyrda, Marcin Szopa, 2 – Michał Skórski, Łukasz Stępień, Mateusz Skórka, Jakub Kawecki, Bartosz Garczarczyk,  1 –Marcin Kondzielnik, Mariusz Gierczuk, samobójcza

MK Górnik Katowice: 10 – Daniel Bąk, 5 – Rafał Ludwig, 4 – Łukasz Dąbrowiecki, Artur Mkrtchyan, Tomasz Botsch, 2 – Daniel Krawczyk, 1 – Adam Kostępski, Kamil Honysz, Daniel Lipok

Naprzód Lipiny: 4 – Dawid Pawlak, Mariusz Lux,  3 – Mariusz Lux, 2 – Krzysztof Rogala, 1 – Kamil Kaczmarczyk, Adam Ociepka, Martin Markosyan, Grzegorz Szpitol, Wojciech Kopyciok, Przemysław Maciejewski, 3 x samobójcza

Niwy Brudzowice: 14 – Bartłomiej Kędzierski, 5 – Mateusz Majchrzak, Kamil Szydłowski, 3 – Paweł Kruczek, Rafał Sadowski, 2 – Filip Bogacki, 1 – Rafał Grunt, Mateusz Prysak, Szymon Tokarz

Orzeł Mokre: 6 – Krzysztof Michalski, 3 – Mikołaj Kulisa, Radosław Nogal, 1 – Paweł Janoszka, Mikołaj Kulisa, Sebastian Jastrzębski, Paweł Szary, Dawid Banaś

Podlesianka: 11 – Radosław Kaczmarczyk, 7 – Marcin Rosiński, 6 – Dawid Colik, 3 – Jakub Rzepa, 2 – Przemysław Żemła, 1 – Seweryn Gancarczyk, Maciej Stachoń, Adam Zając, Krzysztof Renner,  samobójcza

Pogoń Imielin: 6 – Marcin Pieniążek, Kamil Koster, 4 – Rafał Bielawski, Marcin Polarz, 3 – Kamil Cisoń, 2 – Michał Gadaj, Progress Musepa, 1 – Maciej Żak, Sylwester Starzyński

Sparta Katowice: 14 – Łukasz Todorski, 4 – Rafał Wawrzyńczok, 3 –  Marcin Łoboda, Marcin Musiolik, 2 – Filip Bożek, 1 – Andrzej Sarzała, Sebastian Bubrowski, Adrian Słota, Michał Łoboda, Fabvian Wlaź, Mateusz Gąska, samobójcza

Siemianowiczanka: 5 – Kajetan Bocek, 4 – Damian Kowalczyk, Adam Krakowski, Kamil Witkowski, 3 – Daniel Abrecht, 2 – Łukasz Przątka, Michał Wolak, 1 – Marcin Mierzwa, Mateusz Tomczyk, Andrzej Wronowski, Tomasz Twardawa, samobójcza

Szczakowianka Jaworzno: 17 – Paweł Cygnar, 15 – Marcin Smarzyński, 6  – Grzegorz Fonfara, 5 – Dawid Wadas, 4 – Igor Szopa, Łukasz Cichoń, Dawid Wadas, 3 – Mateusz Śliwa, Łukasz Debski, 2 – Bartłomiej Chwalibogowski, Robert Nowak, Łukasz Dębski, 1 – Arkadiusz Trzciński, 2 x samobójcza

Tęcza Błędów: 15 – Arkadiusz Kowalczyk, 4 – Sebastian Dudek,  3 –  Sebastian Majecki, Filip Wrzal-Kosowski, 2 – Marcin Rasała, Daniel Płatek, 1 – Aleksander Głowa, Kacper Paździor, Piotr Gwiazda, Mateusz Mroczek, Bartosz Bugaj, samobójcza

Urania Ruda Śląska: 11 – Albert Bujny, 6 – Daniel Nowak, 5 – Dawid Ogiński, 3 – Dawid Seroka,  2 – Seweryn Zalewski, Dominik Piecha, 1 – Dawid Wypiór, Michał Zięcik, Grzegorz Kokoszka, samobójcza

Wawel Wirek: 8 – Wojciech Blaszke, 3 – Karol Maciejok, Dawid Lewandowski, 1 – Dawid Leszków, Grzegorz Kałużny, Tomasz Rutkowski, Andrzej Buchcik, samobójczy

Zagłębie II Sosnowiec: 4 – Mateusz Popczyk, 3 – Oskar Chechelski, Hubert Sych, Patryk Kiwior, Michał Kieca,  2 – Emil Kłosek, Patryk Wiszniowski, Błażej Radwanek, 1 – Michał Barć, Bruno Łoziński, Bartłomiej Babiarz, Kacper Radkowski, Mateusz Bienek, Quentin Seedorf, Jakub Kulig, Jakub Kaczmarek, Carl Steward, Filip Karbowy

Źródło Kromołów: 8 – Sebastian Radosz, 4 – Sebastian Szwaja, Krystian Furgacz, 3 – Michał Sołtysik, 2 – Bogdan Szadkowski, Marek Surowiec, 1 – Mateusz Sokołowski, Bartosz Wacławik

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW