Ta ostatnia sobota! Przed meczem z Tęczą Błędów

Ta ostatnia sobota! Przed meczem z Tęczą Błędów

21 listopada 2019 Wyłączono przez Admin2

Przed nami ostatnia kolejka rundy jesiennej w wykonaniu piłkarzy Podlesianki. W 17 serii gier zmierzymy się na własnym boisku z obecnym wiceliderem tabeli – zespołem Tęczy Błędów.

Nasi rywale zdobyli w dotychczasowych spotkaniach 35 punktów, na które składało się 11 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Bilans bramkowy Tęczy wynosi 37-19.

Z racji tego, iż mamy w tabeli 3 punkty mniej niż nasi najbliżsi rywale, mecz ten będzie klasycznym pojedynkiem o 6 punktów. Zwycięstwo daje naszemu zespołowi miejsce na podium (gwarantowane trzecie lub w przypadku remisu bądź porażki Górnika Wojkowice – drugie), natomiast Tęczy by utrzymać pozycję wicelidera wystarcza remis.

Będzie to pierwsze wzajemne spotkanie w historii obu klubów.

Zarówno my jak i Tęcza posiadają w swoich składach zawodników mogących się poszczycić mianem gwiazd naszych rozgrywek. Na pewno ozdobą meczu będzie pojedynek dwóch wytrawnych ligowców – Sebastiana Dudka i Seweryna Gancarczyka, oraz dwójki błyskotliwych graczy ofensywnych – Arkadiusza Kowalczyka i Marcina Rosińskiego.

Nie można zapomnieć, iż w naszym zespole oprócz wspomnianej dwójki gra jeszcze wielu uznanych i klasowych zawodników, którzy podrażnieni bardzo dla nas niemiarodajnym miejscem w tabeli, będą za wszelką cenę dążyć do zdobycia 3 punktów w tym prestiżowym pojedynku.

Zapowiada się naprawdę świetny i emocjonujący pojedynek, a na dodatek będzie to ostatni mecz ligowy przed 4 –miesięczną przerwa zimową. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!


17 kolejka Klasy Okręgowej gr. IV
23.11.2019r. (sobota), godz. 13.30, Stadion Podlesianki, ul. Sołtysia 25, Katowice
LGKS 38 Podlesianka – LKS Tęcza Błędów
 
 
foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak