Trener Damian Ostrowski poprowadzi zespół w sezonie 2020/2021! Sztab bez zmian!

Trener Damian Ostrowski poprowadzi zespół w sezonie 2020/2021! Sztab bez zmian!

25 maja 2020 Wyłączono przez Admin2

Miło nam poinformować, iż w nadchodzącym sezonie w zespole Podlesianki w dalszym ciągu pracować będzie dotychczasowy sztab szkoleniowy.

Misję prowadzenia zespołu w sezonie 2020/2021 powierzono Trenerowi Damianowi Ostrowskiemu, który z powodzeniem trenuje już naszą drużynę od 13 października 2018 roku.

W tym czasie popularny „Ostry” poprowadził zespół w 37 ligowych spotkaniach, z których 28 wygrał, 6 zremisował i poniósł tylko 3 porażki. Bilans bramkowy tego okresu wynosi 120 – 35.

Dodatkowo Trener wywalczył Puchar Polski Podokręgu Katowice, oraz wprowadził zespół do ćwierćfinału szczebla wojewódzkiego. W kolejnej edycji nie udało się obronić Pucharu, ale zespól uległ dopiero w rzutach karnych 14-krotnemu mistrzowi Polski – Ruchowi Chorzów, w regulaminowym czasie remisując 2-2.

W swoim pierwszym sezonie Trener zajął drugą lokatę w lidze, a w kolejnym (choć nie traktujemy tego absolutnie, jako wyznacznik, gdyż rozgrywki  w połowie sezonu zakończyła pandemia) pozostawił zespół na 3 pozycji, ze stratą 1 punktu do wicelidera.

W nadchodzącym sezonie nasz szkoleniowiec z całą pewnością zawalczy o ostatni brakujący mu do kolekcji szczebel podium, oraz o jak najlepszy wynik w rozgrywkach pucharowych.

Trenerowi Ostrowskiemu pomagać będzie bardzo mocna ekipa fachowców, która była w klubie dotychczas. Będą to:

Jan Sochań – Asystent Trenera

Marcin Krzyżowski – Trener Bramkarzy

Karol Szramowski – Fizjoterapeuta

Jan Sochań – Asystent Trenera

 

Marcin Krzyżowski – Trener Bramkarzy

Karol Szramowski – Fizjoterapeuta. Najdłużej pracujący członek Sztabu. W klubie od sierpnia 2015!

foto: Slaskie.tv/Agata Dworczak