Sparing: Jedność 32 Przyszowice – Podlesianka 1-1

Sparing: Jedność 32 Przyszowice – Podlesianka 1-1

1 lipca 2020 Wyłączono przez Admin2

Nasz drugi sparing przypada na środek bardzo mocnego tygodnia, w którym obciążenia treningowe osiągają swoje maksimum. Rywalem tym razem był beniaminek IV Ligi – Jedność 32 Przyszowice, z którymi swojego czasu rywalizowaliśmy właśnie na czwartym szczeblu rozgrywkowym. Spotkanie odbywało się na stadionie w Przyszowicach, a oprócz dużego balastu obciążeń, zawodnicy musieli sprostać ekstremalnemu upałowi, który obu ekipom dawał się mocno we znaki. 

Spotkanie, choć mogło za takowe uchodzić, nie okazało się sprawdzianem zasobności i siły naszej kadry, gdyż na wtorkowym treningu z powodu kontuzji mięśniowych z gry wypadli dwaj skrzydłowi – Bartosz Nowotnik i Adam Zając. Brakowało również naszego snajpera wyborowego Radosława Kaczmarczyka, a Marcin Rosiński bardzo wcześnie opuścił plac gry z powodu drobnego urazu. Niestety podobna sytuacja miała miejsce z naszym nowym bramkarzem (transfer ogłosimy na dniach), który przy jeden z pierwszych interwencji rozciął głowę uderzajac o słupek bramki, wskutego czego opuścił plac gry.

Sam mecz nie był porywajacym widowiskiem, choć trzeba przyznać, iż Jedność okazała się dla nas bardzo wymagajacym rywalem. Gospodarze jako pierwsi strzelili gola, natomiasty my wyrównujemy w drugiej części gry, kiedy Przemysław Żemła wykorzystuje rzut karny po faulu na szarżujacym prawą stroną Bartłomiejem Kędzierskim. 

Jutrzejszy dzień przeznaczony będzie na szybką regenerację, a ciąg dalszym mikrocyklu nastąpi w piątek. Zwieńczeniem ostrego pod kątem obciążeń tygodnia, będzie domowy sparing z Unią Bieruń Stary. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 11.00


Sparing letni nr 2

01.07.2020, godz. 17.45, stadion Jedności, ul. Szkolna 5, Przyszowice

Jedność 32 Przyszowice – LGKS 38 Podlesianka 1-1 (1-0)

 

bramka: Przemysław Żemła (rzut karny po faulu na Kędzierskim)

Skład Podlesianki: Tomanek (Zawodnik), Gancarczyk, Renner, Nawrot (Witas), Żemła, Brehmer (Drzewiecki), Colik (Pasieka), Rosiński (Nowak) Wojtynek (Kania), Kędzierski, Rzepa (Pogrzeba)

 

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak