LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Klasyfikacja strzelców po 7 serii gier

7 kolejka ligowa przyniosła spore osiągi, jeżeli chodzi o snajperów w naszej lidze. Na czoło klasyfikacji wyskoczył nasz Marcin Rosiński, który dzięki 4 trafieniom przeciwko Wawelowi ma już ma łącznie 8 goli na swoim konice. Na drugiej pozycji z 6 golami – Michał Gadaj (Pogoń) i Aleksander Januszkiewicz (Sparta) – obaj zanotowali w minionej kolejce „doppelpacka”. Wśród strzelców z najniższego szczebla podium znajdują się również nasi gracze – Radosław Kaczmarczyk i Bartłomiej Kędzierski. Obaj mają po 4 gole, ale w ostatniej kolejce punktował tylko „Kaczi”.   


KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR IV (KATOWICE) – STAN PO 7 KOLEJCE

8 goli – Marcin Rosiński (Podlesianka) +4

6 goli – Michał Gadaj (Pogoń Imielin) +2, Aleksander Januszkiewicz (Sparta Katowice) +2

4 gole – Bartłomiej Kędzierski (Podlesianka), Daniel Bąk (MK Katowice), Robert Pleszak (Naprzód Lipiny) +2, Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka) +1, Łukasz Mieszczak (Siemianowiczanka) +1

3 gole – Antoni Turczyński (Pogoń Imielin), Mariusz Lux (Wawel Wirek) +2,

2 gole – Kacper Chłądzyński (Sparta Katowice), Wojciech Kowalski (Górnik 09 Mysłowice), Kamil Honysz (MK Katowice), Kamil Koster (Pogoń Imielin), Jakub Rzepa (Podlesianka), , Marcin Łoboda (Sparta Katowice) , Rafał Mosgalik (Wawel Wirek), Filip Bożek (Sparta Katowice),  Przemysław Żemła (Podlesianka), Patryk Fahrenholt (Górmik 09 Mysłowice), Mateusz Kiepura (Orzeł Mokre), Bartosz Nowotnik (Podlesianka), Mateusz Flak (GKS II Katowice) +2, Łukasz Krzywda (Urania Ruda Śląska) +1


Strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

GKS II Katowice (6): 2 – Mateusz Flak, 1 – Jakub Pilarski, Jakub Kantyka, Piotr Nocoń, Robert Nowak

Górnik 09 Mysłowice (9): 2 – Wojciech Kowalski, Patryk Fahrenholt, 1 – Łukasz Bundzyło, Marcin Golasz, Łukasz Stachoń, Grzegorz Fonfara, Krzysztof Gondzik

MK Górnik Katowice (10): 4 – Daniel Bąk, 2 – Kamil Honysz, 1 – Gabriel Ochojski, Dawid Honysz, Rafał Ludwig, Paweł Wieczorek

Naprzód Lipiny (5): 4 – Robert Pleszak, 1 – Krzysztof Rogala, Dawid Pawlak, Martin Markosyan, Adam Ociepka

Orzeł Mokre (4): 2 – Mateusz Kiepura, 1 – Dawid Oszek, samobójcza

Pogoń Imielin (14): 6 – Michał Gadaj, 3 – Antoni Turczyński, 2 – Kamil Koster, 1 – Kamil Szluzy, Mateusz Pacwa, Andrzej Malina

Podlesianka (25): 8 – Marcin Rosiński, 4 – Bartłomiej Kędzierski, Radosław Kaczmarczyk, 2 – Jakub Rzepa, Przemysław Żemła, Bartosz Nowotnik, 1 – Adam Zając, Krzysztof Renner, Bartosz Nowotnik, Dawid Colik

Siemianowiczanka (9): 4 – Łukasz Mieszczak, 1 – Kajetan Bocek, Dawid Bobryk, Andrzej Wronowski, Rafał Nowak, samobójcza

Sparta Katowice (17): 6 – Aleksander Januszkiewicz, 2 – Kacper Chłądzyński, Marcin Łoboda, Filip Bożek, 1 – Bartosz Banasiak, Mieszko Jefferies, Michał Łoboda, Mateusz Słociński, Sebastian Bubrowski

Urania Ruda Śląska (6): 2 – Łukasz Krzywda, 1 – Dominik Piecha, Albert Bujny, Dawid Kryś, samobójcza

Wawel Wirek (7): 3 – Mariusz Lux, 2 – Rafał Mosgalik, 1 – Patryk Łągiewka, Grzegorz Kałużny

 

Foto: Slaskisport.tv/Kamil Drzeniek

 

 

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW