Przed meczem z Orłem Mokre

Przed meczem z Orłem Mokre

11 września 2020 Wyłączono przez Admin2

W najbliższą sobotę nasz zespół zagra u siebie z Orłem Mokre, a mecz ten odbędzie się w ramach 8 kolejki ligowej Klasy Okręgowej.

Nasi rywale zajmują obecnie 9 miejsce w ligowej tabeli, zdobywszy do tej pory 1 punkt, wywalczony po bezbramkowym remisie z Wawelem Wirek. Trzeba dodać, ze względu na kwarantannę, Mokierskie Orły rozegrały dotychczas tylko 4 mecze, więc ich miejsce w tabeli nie jest do końca adekwatne.

Pewnym jest, ze drużyna prowadzona od tego sezonu przez Trenera Jacka Bratka jest na pewno dużo mocniejsza niż w zeszłym niepełnym sezonie, kiedy to w całej rundzie zespół spod Mikołowa zdobył tylko 4 punkty w 17 rozegranych meczach. Do zespołu dołączyło sporo nowych zawodników i z całą pewnboiścią nie będzie to już zespół stanowiący czerwona latarnię naszej ligi.

Jeżeli chodzi o historię wzajemnych pojedynków na poziomie Klasy Okręgowej, to obejmuje ona tylko jeden mecz z zeszłego sezonu, kiedy rozgromiliśmy na wyjeździe Orła 8-0. Znacznie częściej widywaliśmy się w Klasie A w latach 90 i początku roku 2000. Najnowsza historia pamięta również 4 pojedynki w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Raz w sezonie 2004/2005 wygrał Orzeł (1-3), natomiast kolejne 3 pojedynki w latach 2016-2019 nasz zespół wygrał, z tego jeden w rzutach karnych (4-4 k. 7-6, 5-2 i 5-0)
 
Serdecznie zapraszamy naszych kibiców na ten pojedynek i zachęcamy do gorącego dopingu! 
 

8 kolejka Klasy Okręgowej gr. IV (podogrupa Katowice)

12.09.2020r. (sobota), godz. 16.00, stadion Podlesianki, ul. Sołtysia 25, Katowic

LGKS 38 Podlesianka – LKS Orzeł Mokre

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak