LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Klasyfikacja strzelców po 8 kolejce ligowej

Mamy dla Państwa świeżą klasyfikację strzelców po 8 kolejce ligowej oraz dwóch zaległych spotkaniach – Orzeł Mokre – Urania Ruda Śląska i Podlesianka – GKS II Katowice. Na czele w dalszym ciągu nasz Marcin Rosiński, którego absencję z Gieksą wykorzystała Michał Gadaj i po dwóch skutecznie wykonanych rzutach karnych z Emką zrównał się z naszym zawodnikiem. Co ciekawe snajper Imielina miał okazję ustrzelić hattricka’a, ale Łukasz Botsch nie dał się zaskoczyć po raz trzeci z jedenastu metrów i w 90 minucie gry uchronił swój zespół przed porażką, broniąc karnego popularnego „Gajdka”.  Godnym odnotowania jest fakt, że nasz środkowy obrońca – Krzysztof Renner ma już na koncie 3 gole, z tego dwa strzelone w dwóch ostatnich spotkaniach. W najbliższej kolejce Podlesianka pauzuje, więc nie będzie możliwości podreperowania statystyk.


KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR IV (KATOWICE) – STAN PO 8 KOLEJCE I ZALEGŁYCH MECZACH

8 goli – Marcin Rosiński (Podlesianka), Michał Gadaj (Pogoń Imielin) +2

6 goli – Aleksander Januszkiewicz (Sparta Katowice), Daniel Bąk (MK Katowice) +2

5 goli– Łukasz Mieszczak (Siemianowiczanka) +1

4 gole – Bartłomiej Kędzierski (Podlesianka), Robert Pleszak (Naprzód Lipiny), Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka), Mateusz Flak (GKS II Katowice) +2

3 gole – Antoni Turczyński (Pogoń Imielin), Mariusz Lux (Wawel Wirek), Łukasz Krzywda (Urania Ruda Śląska) +1, Jakub Kantyka (GKS II Katowice), Krzysztof Renner (Podlesianka) +1


Strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

GKS II Katowice (15): 4 – Mateusz Flak, 3 – Jakub Kantyka, 2 – Szymon Małecki, Mateusz Kompanicki, 1 – Jakub Pilarski, Piotr Nocoń, Robert Nowak, Mateusz Będkowski

Górnik 09 Mysłowice (10): 2 – Wojciech Kowalski, Patryk Fahrenholt, Marcin Golasz, 1 – Łukasz Bundzyło, Łukasz Stachoń, Grzegorz Fonfara, Krzysztof Gondzik

MK Górnik Katowice (13): 6 – Daniel Bąk2 – Kamil Honysz, 1 – Gabriel Ochojski, Dawid Honysz, Rafał Ludwig, Paweł Wieczorek, samobójcza

Naprzód Lipiny (10): 4 – Robert Pleszak1 – Krzysztof Rogala, Dawid Pawlak, Martin Markosyan, Adam Ociepka, Marek Świerczyna, Adrian Palka

Orzeł Mokre (6): 2 – Mateusz Kiepura, Radosław Nogal, 1 – Dawid Oszek, samobójcza

Pogoń Imielin (17): 8 – Michał Gadaj, 3 – Antoni Turczyński, 2 – Kamil Koster, 1 – Kamil Szluzy, Mateusz Pacwa, Andrzej Malina, Marcin Pieniązek

Podlesianka (28): 8 – Marcin Rosiński, 4 – Bartłomiej Kędzierski, Radosław Kaczmarczyk, 3 – Krzysztof Renner, 2 – Jakub Rzepa, Przemysław Żemła, Bartosz Nowotnik, 1 – Adam Zając, Dawid Colik, Seweryn Gancarczyk

Siemianowiczanka (9): 5 – Łukasz Mieszczak, 1 – Kajetan Bocek, Dawid Bobryk, Andrzej Wronowski, Rafał Nowak, Łukasz Przątka, samobójcza

Sparta Katowice (20): 6 – Aleksander Januszkiewicz, 2 – Kacper Chłądzyński, Marcin Łoboda, Filip Bożek, Michał Łoboda, 1 – Bartosz Banasiak, Mieszko Jefferies, Mateusz Słociński, Sebastian Bubrowski, Paweł Musiał, Andrzej Sarzała

Urania Ruda Śląska (8): 3 – Łukasz Krzywda2 Dawid Kryś, 1 – Dominik Piecha, Albert Bujny, samobójcza

Wawel Wirek (7): 3 – Mariusz Lux, 2 – Rafał Mosgalik, 1 – Patryk Łągiewka, Grzegorz Kałużny

 

Foto: Slaskisport.tv

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW