LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Klasyfikacja strzelców po 9 kolejce ligowej

9 kolejka ligowa nie przyniosła dużych zmian w klasyfikacji czołowych strzelców naszej ligi. Pauzę Podlesianki wykorzystał Michał Gadaj z Imielina, który o jedno trafienie wyprzedził naszego Marcina Rosińskiego i wyszedł na samodzielne prowadzenie. Sobotnia kolejka niesie ze sobą kilka hitów ligowych, więc w wtedy też spodziewamy się większych emocji i wyczynów strzeleckich niż w minionej kolejce.


KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR IV (KATOWICE) – STAN PO 9 KOLEJCE

9 goli – Michał Gadaj (Pogoń Imielin) +1

8 goli – Marcin Rosiński (Podlesianka)

6 goli – Aleksander Januszkiewicz (Sparta Katowice), Daniel Bąk (MK Katowice)

5 goli – Łukasz Mieszczak (Siemianowiczanka)

4 gole – Bartłomiej Kędzierski (Podlesianka), Robert Pleszak (Naprzód Lipiny), Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka), Mateusz Flak (GKS II Katowice)

3 gole – Antoni Turczyński (Pogoń Imielin), Mariusz Lux (Wawel Wirek), Łukasz Krzywda (Urania Ruda Śląska) +1, Jakub Kantyka (GKS II Katowice), Krzysztof Renner (Podlesianka), Mateusz Kompanicki (GKS II Katowice) +1, Radosław Nogal (Orzeł Mokre) +1, Marcin Pieniazek (Pogoń Imielin) +2


Strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

GKS II Katowice (22): 4 – Mateusz Flak, 3 – Jakub Kantyka, Mateusz Kompanicki, 2 – Szymon Małecki, Dominik Kościelniak, Patryk Szwedzik,, 1 – Jakub Pilarski, Piotr Nocoń, Robert Nowak, Mateusz Będkowski, Grzegorz Janiszewski, Piotr Kurbiel

Górnik 09 Mysłowice (10): 2 – Wojciech Kowalski, Patryk Fahrenholt, Marcin Golasz, 1 – Łukasz Bundzyło, Łukasz Stachoń, Grzegorz Fonfara, Krzysztof Gondzik

MK Górnik Katowice (15): 6 – Daniel Bąk2 – Kamil Honysz, 1 – Gabriel Ochojski, Dawid Honysz, Rafał Ludwig, Paweł Wieczorek, Maciej Radziejewski, Bartosz Bujakiewicz, samobójcza

Naprzód Lipiny (12): 4 – Robert Pleszak, 2 – Dawid Pawlak, Marek Świerczyna, 1 – Krzysztof Rogala, Martin Markosyan, Adam Ociepka, Adrian Palka

Orzeł Mokre (9): 3 – Radosław Nogal, 2 – Mateusz Kiepura, Radosław Nogal, 1 – Dawid Oszek, Radosław Kowynia, Paweł Szary, samobójcza

Pogoń Imielin (23): 9 – Michał Gadaj, 4 – Antoni Turczyński, 3 – Marcin Pieniążek, 2 – Kamil Koster, 1 – Kamil Szluzy, Mateusz Pacwa, Andrzej Malina, Rafał Bielawski, Łukasz Żmuda

Podlesianka (28): 8 – Marcin Rosiński, 4 – Bartłomiej Kędzierski, Radosław Kaczmarczyk, 3 – Krzysztof Renner, 2 – Jakub Rzepa, Przemysław Żemła, Bartosz Nowotnik, 1 – Adam Zając, Dawid Colik, Seweryn Gancarczyk

Siemianowiczanka (13): 5 – Łukasz Mieszczak, 1 – Kajetan Bocek, Dawid Bobryk, Andrzej Wronowski, Rafał Nowak, Łukasz Przątka,Kamil Ogryzek, Kamil Bobryk,  samobójcza

Sparta Katowice (20): 6 – Aleksander Januszkiewicz, 2 – Kacper Chłądzyński, Marcin Łoboda, Filip Bożek, Michał Łoboda, 1 – Bartosz Banasiak, Mieszko Jefferies, Mateusz Słociński, Sebastian Bubrowski, Paweł Musiał, Andrzej Sarzała

Urania Ruda Śląska (8): 3 – Łukasz Krzywda– Dawid Kryś, 1 – Dominik Piecha, Albert Bujny, samobójcza

Wawel Wirek (9): 3 – Mariusz Lux, 2 – Rafał Mosgalik, 1 – Patryk Łągiewka, Grzegorz Kałużny, Krzysztof Kałużny, Igor Chudziński

 

foto: Slaskisport.tv

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW