LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Strzelcy po 11 kolejce ligowej

Za nami już pierwsza połowa rundy jesiennej, po której w klasyfikacji prowadzi Michał Gadaj z Imielina, utrzymując średnią 1 gola na mecz. Za nim na drugiej pozycji  z 8 golami nasz Marcin Rosiński, który od 2 meczów na zanotował trafienia i duet zawodników z pierwszej drużyny GKS-u Katowice, którzy w ostatnim czasie punktują w katowickiej „Dwójce” – Patryk Szwedzik i Mateusz Kompanicki, którzy swój dorobek podreperowali zarówno w zaległym meczu z Pogonią Imielin, jak i w pogromie z Wawelem Wirek (9-0). Jeżeli chodzi o Podlesiankę, to swojego 4 gola zdobył nasz obrońca Krzysztof Renner, a 3 Przemysław Żemła.  


KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR IV (KATOWICE) – STAN PO 11 KOLEJCE

10 goli – Michał Gadaj (Pogoń Imielin) +1

8 goli – Marcin Rosiński (Podlesianka), Patryk Szwedzik (GKS II Katowice) +6, Mateusz Kompanicki (GKS II Katowice) +4

7 goli – Daniel Bąk (MK Katowice) +1, Antoni Turczyński (Pogoń Imielin) +3

6 goli – Aleksander Januszkiewicz (Sparta Katowice), Bartłomiej Kędzierski (Podlesianka), Łukasz Mieszczak (Siemianowiczanka)

5 goli Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka), Marcin Łoboda (Sparta Katowice) +2

4 gole – Robert Pleszak (Naprzód Lipiny), Mateusz Flak (GKS II Katowice), Radosław Nogal (Orzeł Mokre), Jakub Rzepa (Podlesianka), Krzysztof Renner (Podlesianka) +1, Jakub Kantyka (GKS II Katowice) +1

3 gole – Mariusz Lux (Wawel Wirek), Łukasz Krzywda (Urania Ruda Śląska), Marcin Pieniążek (Pogoń Imielin), Patryk Fahrenholt (Górnik 09 Mysłowice) +1, Filip Bożek (Sparta Katowice) +1, Przemysław Żemła (Podlesianka) +1


Strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

GKS II Katowice (34): 8 – Mateusz Kompanicki, Patryk Szwedzik, 4 – Jakub Kantyka, Mateusz Flak, 2 – Szymon Małecki, Dominik Kościelniak, 1 – Jakub Pilarski, Piotr Nocoń, Robert Nowak, Mateusz Będkowski, Grzegorz Janiszewski, Piotr Kurbiel

Górnik 09 Mysłowice (13): 3 – Patryk Fahrenholt, 2 – Wojciech Kowalski, Marcin Golasz, 1 – Łukasz Bundzyło, Łukasz Stachoń, Grzegorz Fonfara, Krzysztof Gondzik, Paweł Małolepszy, Wojciech Śmigiel

MK Górnik Katowice (16): 7 – Daniel Bąk2 – Kamil Honysz, 1 – Gabriel Ochojski, Dawid Honysz, Rafał Ludwig, Paweł Wieczorek, Maciej Radziejewski, Bartosz Bujakiewicz, samobójcza

Naprzód Lipiny (12): 4 – Robert Pleszak, 2 – Dawid Pawlak, Marek Świerczyna, 1 – Krzysztof Rogala, Martin Markosyan, Adam Ociepka, Adrian Palka

Orzeł Mokre (15): 4 – Radosław Nogal, 2 – Mateusz Kiepura, Daniel Książek, Radosław Kowynia, Paweł Janoszka, 1 – Dawid Oszek, Paweł Szary, samobójcza

Pogoń Imielin (29): 10 – Michał Gadaj, 7 – Antoni Turczyński, 3 – Marcin Pieniążek, 2 – Kamil Koster, Kamil Cisoń, 1 – Kamil Szluzy, Mateusz Pacwa, Andrzej Malina, Rafał Bielawski, Łukasz Żmuda

Podlesianka (39): 8 – Marcin Rosiński, 6 – Bartłomiej Kędzierski, 5 – Radosław Kaczmarczyk, 4 – Jakub Rzepa, Krzysztof Renner, 3 – Przemysław Żemła, 2 – Bartosz Nowotnik, Dawid Colik, Adam Zając, Seweryn Gancarczyk, 1 – samobójcza

Siemianowiczanka (16): 6 – Łukasz Mieszczak, 2 – Rafał Nowak, 1 – Kajetan Bocek, Dawid Bobryk, Andrzej Wronowski, Łukasz Przątka,Kamil Ogryzek, Kamil Bobryk, Tomasz Twardawa, samobójcza

Sparta Katowice (26): 6 – Aleksander Januszkiewicz, 5 – Marcin Łoboda, 3 – Filip Bożek,  2 – Kacper Chłądzyński, Michał Łoboda, Andrzej Sarzała, Mateusz Słociński,  1 – Bartosz Banasiak, Mieszko Jefferies, Sebastian Bubrowski, Paweł Musiał

Urania Ruda Śląska (8): 3 – Łukasz Krzywda– Dawid Kryś, 1 – Dominik Piecha, Albert Bujny, samobójcza

Wawel Wirek (9): 3 – Mariusz Lux, 2 – Rafał Mosgalik, 1 – Patryk Łągiewka, Grzegorz Kałużny, Krzysztof Kałużny, Igor Chudziński

 

foto: Slaskisport.tv/Kamil Drzeniek

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW