LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Snajperzy po 12 kolejkach ligowych

Pierwsza seria meczów rewanżowych nie przyniosła znaczących zmian w klasyfikacji strzelców naszej ligi. Do 3 bramek powiększył swój zapas nad Marcinem Rosińskim – Michał Gadaj, ale jesteśmy pewni, że nasz snajper szybko złapie strzelecką formę i nadrobi dystans do zawodnika Pogoni Imielin. Ze ścisłej czołówki zapunktował nasz skrzydłowy Bartłomiej Kędzierski, który ma na koncie 7 goli i z całą pewnością również myśli o pościgu za „Rosą” i „Gajdkiem”. Z naszego zespołu 4 bramkę strzelił Przemysław Żemła.


KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR IV (KATOWICE) – STAN PO 12 KOLEJCE I ZALEGŁYCH MECZACH WAWEL WIREK – URANIA RUDA ŚLĄSKA I URANIA RUDA ŚLĄSKA – GÓRNIK 09 MYSŁOWICE.

11 goli – Michał Gadaj (Pogoń Imielin) +1

8 goli – Marcin Rosiński (Podlesianka), Patryk Szwedzik (GKS II Katowice) , Mateusz Kompanicki (GKS II Katowice)

7 goli – Daniel Bąk (MK Katowice), Antoni Turczyński (Pogoń Imielin), Bartłomiej Kędzierski (Podlesianka) +1

6 goli – Aleksander Januszkiewicz (Sparta Katowice), Łukasz Mieszczak (Siemianowiczanka)

5 goli – Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka), Marcin Łoboda (Sparta Katowice), Wojciech Kowalski (Górnik 09 Mysłowice) +3, Radosław Nogal (Orzeł Mokre) +1, Patryk Fahrenholt +2 (Górnik 09 Mysłowice), Łukasz Krzywda (Urania Ruda Śląska) +2

4 gole – Robert Pleszak (Naprzód Lipiny), Mateusz Flak (GKS II Katowice), Jakub Rzepa (Podlesianka), Krzysztof Renner (Podlesianka), Jakub Kantyka (GKS II Katowice), Przemysław Żemła (Podlesianka) +1, Kamil Cisoń (Pogoń Imielin) +2, Grzegorz Kałużny (Wawel Wirek) +3


Strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

GKS II Katowice (34): 8 – Mateusz Kompanicki, Patryk Szwedzik, 4 – Jakub Kantyka, Mateusz Flak, 2 – Szymon Małecki, Dominik Kościelniak, 1 – Jakub Pilarski, Piotr Nocoń, Robert Nowak, Mateusz Będkowski, Grzegorz Janiszewski, Piotr Kurbiel

Górnik 09 Mysłowice (21): 5 – Wojciech Kowalski, Patryk Fahrenholt, 3 – Marcin Golasz, Krzysztof Gondzik, 1 – Łukasz Bundzyło, Łukasz Stachoń, Grzegorz Fonfara, Paweł Małolepszy, Wojciech Śmigiel

MK Górnik Katowice (17): 7 – Daniel Bąk3 – Kamil Honysz, 1 – Gabriel Ochojski, Dawid Honysz, Rafał Ludwig, Paweł Wieczorek, Maciej Radziejewski, Bartosz Bujakiewicz, samobójcza

Naprzód Lipiny (13): 4 – Robert Pleszak, 2 – Dawid Pawlak, Marek Świerczyna, Krzysztof Rogala, 1 – Martin Markosyan, Adam Ociepka, Adrian Palka

Orzeł Mokre (17): 5 – Radosław Nogal, 2 – Mateusz Kiepura, Daniel Książek, Radosław Kowynia, Paweł Janoszka, 1 – Dawid Oszek, Paweł Szary, Jakub Machowicz, samobójcza

Pogoń Imielin (32): 11 – Michał Gadaj, 7 – Antoni Turczyński, 4 – Kamil Cisoń, 3 – Marcin Pieniążek, 2 – Kamil Koster, Kamil Cisoń, 1 – Kamil Szluzy, Mateusz Pacwa, Andrzej Malina, Rafał Bielawski, Łukasz Żmuda

Podlesianka (42): 8 – Marcin Rosiński, 7 – Bartłomiej Kędzierski, 5 – Radosław Kaczmarczyk, 4 – Jakub Rzepa, Krzysztof Renner, Przemysław Żemła, 2 – Bartosz Nowotnik, Dawid Colik, Adam Zając, Seweryn Gancarczyk, 2 x samobójcza

Siemianowiczanka (19): 6 – Łukasz Mieszczak, 3 – Rafał Nowak, 1 – Kajetan Bocek, Dawid Bobryk, Andrzej Wronowski, Łukasz Przątka,Kamil Ogryzek, Kamil Bobryk, Tomasz Twardawa, Tomasz Maj, 2 x samobójcza

Sparta Katowice (26): 6 – Aleksander Januszkiewicz, 5 – Marcin Łoboda, 3 – Filip Bożek,  2 – Kacper Chłądzyński, Michał Łoboda, Andrzej Sarzała, Mateusz Słociński,  1 – Bartosz Banasiak, Mieszko Jefferies, Sebastian Bubrowski, Paweł Musiał

Urania Ruda Śląska (17): 5 – Łukasz Krzywda– Dawid Kryś, Daniel Nowak, Michał Barciaga, Dawid Ogiński, 1 – Dominik Piecha, Albert Bujny, Kamil Jurski, samobójcza

Wawel Wirek (13): 4 – Grzegorz Kałużny, 3 – Mariusz Lux, Rafał Mosgalik, 1 – Patryk Łągiewka, Krzysztof Kałużny, Igor Chudziński

 

foto: Slaskisport.tv/Kuba Dworczak

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW