W sobotę widzimy się na szklanym ekranie! Przed meczem ze Spartą Katowice

W sobotę widzimy się na szklanym ekranie! Przed meczem ze Spartą Katowice

22 października 2020 Wyłączono przez Admin2

W najbliższą sobotę rozegramy rewanżowy mecz ligowy ze Sparta Katowice. Spotkanie w ramach 14 kolejki ligowej odbędzie się na stadionie Podlesianki bez udziału publiczności.

Poprzedni pojedynek rozegrany 8 sierpnia na katowickim „Kolejarzu” zakończył się wyjazdowym zwycięstwem naszych zawodników, którzy nie pozostawili złudzeń swoim rywalom i ograli Spartę wynikiem 3-0. Bramki dla Podlesianki zdobywali Bartłomiej Kędzierski, Krzysztof Renner i Jakub Rzepa.

W związku z tym, iż w obecnym czasie nie mamy możliwości przyjęcia na stadionie naszych kibiców, zapewniliśmy dla nich transmisje z meczu, którą przeprowadzi Śląskie.tv. Mecz komentować będzie Dominik Kania, którego głos możecie pamiętać z zeszłorocznego pojedynku Podlesianki z Ruchem Chorzów.

W związku z tym, że Podlesianka, jako jedyna w całej naszej lidze, posiada kibiców licznie wykupujących przed każdą rundą karnety na wsparcie Klubu, jako rekompensatę bierzemy w całości na siebie koszty transmisji i dostęp do niej będzie darmowy dla każdego sympatyka Podlesianki!

Jeśli będziecie mieli ochotę na dobrowolną wpłatę za możliwość oglądania spotkania, to uzyskane  z tego tytułu środki przeznaczymy na kolejną wybrana przez Was transmisję. Takowa możliwość pojawi się przed i podczas transmisji.

Szczegóły na temat transmisji pojawią się niebawem. Śledźcie również nasz profil Fb.


14 Kolejka Klasy Okręgowej gr. IV (podgrupa Katowice)

24.10.2020, godzina 14:00 (stadion Podlesianki)

LGKS 38 Podlesianka – Sparta Katowice

 

foto: SlaskiSport.tv/Agata Dworczak